Ջենիֆեր Լոպեսը կմասնակցի ֆուտբոլի 2014 թվականի աշխարհի առաջնության բացմանը
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՀՈՒՆԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ամերիկացի հայտնի փոպ-կատարող Ջենիֆեր Լոպեսը կմասնակցի ֆուտբոլի 2014 թվականի աշխարհի առաջնության բացման արարողությանը, որը տեղի կունենա հունիսի 12-ին Սան Պաուլուում, միջոցառմանը մասնակցելու կապակցությամբ նրա մերժման վերաբերյալ հաղորդումները «վաղաժամ» Էին: Այդ մասին, ինչպես տեղեկացնում է «Արմենպրես»-ը, հաղորդել է արգենտինական Infobae կայքը՝ վկայակոչելով երգչուհու ներկայացուցիչներին:
Լոպեսն ամերիկա-կուբացի ռեպեր Արմանդո Քրիստիան Պերեսի, որն ավելի հայտնի է որպես Փիտբուլ, եւ բրազիլացի երգչուհի Կլաուդիա Լեյտեի հետ մասնակցել Է ֆուտբոլի 2014-ի աշխարհի առաջնության պաշտոնական երգի՝ We Are One-ի ձայնագրությանը: Ավելի վաղ հաղորդվել Էր, թե պրոդյուսերության հետ կապված խնդիրների պատճառով նա չի կարողանա ժամանել բացման արարողությանը:
«Ջենֆերը չի ցանկանում հիասթափեցնել ո՛չ իր երկրպագուներին, ո՛չ Էլ ֆուտբոլասերներին, այնպես որ նա կժամանի այնտեղ (բացման արարողությանը)»,- մեջբերում Է հրատարակությունը երգչուհու ներկայացուցիչների խոսքը:
25 րոպե տեւողությամբ արարողության ընթացքում ելույթ կունենան շուրջ 600 արտիստներ, այդ թվում մարմնամարզիկներ, ակրոբատներ եւ կապոԷյրա պարողներ: We Are One երգը՝ Լոպեսի, Փիտբուլի եւ Լեյտեի կատարմամբ, պետք Է եզրափակի արարողությունը, հաղորդել Է ՌԻԱ Նովոստին:

СМИ: Дженнифер Лопес примет участие в открытии ЧМ-2014
Известная американская поп-исполнительница Дженнифер Лопес примет участие вцеремонии открытия чемпионата пофутболу, которая пройдет 12 июня вСан-Паулу, сообщения оее отказе участвовать вмероприятии были "преждевременными", сообщает Арменпресс со ссылкой на РИА Новости.
Лопес вместе самерикано-кубинским рэпером Армандо Кристианом Пересом, более известным какПитбуль, ибразильской певицей Клаудией Лейтте принимала участие взаписи официальной песни ЧМ-2014 We Are One. Ранее сообщалось, что из-за проблем спродюсированием она несможет приехать нацеремонию открытия.
"Дженнифер нехочет разочаровывать нисвоих поклонников, нифутбольных болельщиков, так что она приедет туда (на церемонию открытия)",— цитирует издание представителей певицы.
Во время церемонии длительностью 25 минут будут задействованы около600 артистов, втом числе гимнасты, акробаты итанцоры капоэйры. Песня We Are One висполнении Лопес, Питбуля иЛейтте должна завершить церемонию.