ՀՀ-ում ՌԴ դեսպանությունը շնորհավորել է Արամ MP3-ին «Եվրատեսիլ»-ում ելույթի կապակցությամբ
ԵՐԵՎԱՆ, 10 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հայաստանում Ռուսաստանի դաշբության դեսպանությունն իր ֆեյսբուքյան էջում շնորհավորել է Արամ MP3-ին` ««Եվրատեսիլ 2014» միջազգային մրցույթում հրաշալի ելույթի կապակցությամբ:
«Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ`դեսպանությունը նշել է. «Դա ֆանտաստիկ երգ էր, որը նա հրաշալի կատարեց: Ռուսաստանցի հանդիսատեսն ըստ արժանվույն գնահատեց նրան` քվեարկության ժամանակ Արամին12 միավոր և առաջին տեղ տալով: Նա իսկապես արժանի էր դրան: Ապրե'ս, Արամ»: ՀՀ-ում ՌԴ եսպանությունը նոր հաղթանակներ է մաղթել հայ երգչին:

Посольство России в Армении поздравило Арама MP3 с прекрасным выступлением на конкурсе «Евровидение – 2014»
Посольство России в Армении в соцсети Фейсбук поздравило делегата Армении Арама MP3 с прекрасным выступлением на международном конкурсе «Евровидение – 2014». Как сообщает Арменпресс, посольство, в частности, отметило:
«Это была фантастическая песня, которую он великолепно спел! Российские зрители по достоинству его оценили, отдав ему 12 баллов при голосовании и поставив Арама на первое место! Он действительно это заслужил. Молодец, Арам! Так держать! Вперед – к новым победам!».