Ջասթին Բիբերը թիկնապահի հետ մինչդատական համաձայնության Է հասել ծեծի գործով
ԵՐԵՎԱՆ, 4 ՓԵՏՐՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հանրահռչակ երգիչ Ջասթին Բիբերը մինչդատական համաձայնության Է հասել իր նախկին թիկնապահ Մոշե Բենաբուի հետ, որն անցյալ տարվա հունվարին նրա դեմ հայց Էր հարուցել ծեծի մեղադրանքներով, հաղորդում Է «Արմենպրես»-ը՝ հղում անելով CNN-ին:
Բենաբուի դիմումի մեջ ասված Է, որ վեճի պատճառ Է դարձել այն, որ ինքը փորձել Է Բիբերից հեռացնել նրա մտերիմին: Թիկնապահի վարմունքը երգչին դուր չի եկել, ինչից հետո նա իբր հարվածներ Է հասցրել նրա կրծքին եւ մարմնի այլ մասերի:
Եթե հարցը չկարգավորվեր մինչդատական կարգով, դատավարությունը Լոս Անջելեսում կարող Էր սկսվել փետրվարի վերջին:
Ջասթին Բիբերը վերջին ժամանակներս սկանդալային խրոնիկաների գլխավոր «հերոսն» Է: Անցյալ շաբաթ արտիստը Տորոնտոյում կալանավորվել Էր իր լիմուզինի վարորդի վրա հարձակվելու մեղադրանքով: Նա նաեւ մեղադրվում Է Մայամիում ալկոհոլային եւ թմրադեղային հարբեցման վիճակում ժամկետանց վարորդական իրավունքով ավտոմեքենա վարելու մեջ:

Джастин Бибер достиг досудебного соглашения с охранником по делу о побоях
Популярный певец Джастин Бибер достиг досудебного соглашения со своим бывшим телохранителем Моше Бенабу, который в январе прошлого года подал против него иск с обвинениями в побоях. Об этом сообщает Арменпресс со ссылкой наCNN.
В заявлении Бенабу говорится, что причиной конфликта стало то, что он попытался оттеснить от Бибера его приятеля. Певцу поведение охранника не понравилось, после чего якобы неоднократно ударил его в грудь и верхню часть тела.
Если бы вопрос не был урегулирован досудебно, процесс в Лос-Анджелесе мог бы начаться в конце февраля.
Джастин Бибер в последнее время является главным "героем" скандальных хроник. На прошлой неделе артист был арестован в Торонто по обвинению в нападении на водителя своего лимузина. Он также обвиняется в вождении в состоянии алкогольного и наркотического опьянения с просроченными правами в Майями.