Նազենի Հովհաննիսյանը եւ Արսեն Գրիգորյանը հանդես են գալիս «Ես էլ» կարճամետրաժ ֆիլմում
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՄԱՐՏԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: «Ես Էլ» ( Me Too) կարճամետրաժ խաղարկային ֆիլմի պրեմիերան տեղի կունենա մարտի 11-ին «Մոսկվա» կինոթատրոնում: Այն նկարահանվել է 2012 թվականի մարտին:
«Արմենպրես»-ի փոխանցմամբ` ֆիլմի պատումը զարգանում է հոգեբուժարանում, առանցքում ուժեղ եւ միաժամանակ տառապող երիտասարդ տղամարդու հոգեվիճակն է: Գլխավոր դերերում հանդես են եկել Արսեն Գրիգորյանը, Հասմիկ Մուրադյանը եւ Նազենի Հովհաննիսյանը:
«Ես էլ»-ը Լիլիթ Մովսիսյանի եւ «TAO production»-ի առաջին համատեղ ֆիլմն է: 2012 թվականին Նյու Յորքում կայացած «Սիրակուզի» միջազգային կինոփառատոնում ֆիլմը արժանացել է մի քանի մրցանակների: Me Too ֆիլմի ռեժիսորը Լիլիթ Մովսիսյանն է, պրոդյուսերը` Տաթեւիկ Մանուկյանը: Ֆիլմի բեմադրող օպերատորը Սուրեն Թադեւոսյանն է: Լիլիթ Մովսիսյանը հայտնի է հանդիսատեսին «Մոխրաման» տրագիկոմեդիայից:

Назени Ованнисян и Арсен Григорян сыграли в короткометражном фильме «Я тоже»
Премьера короткометражного игрового фильма «Я тоже» («Me Too») состоится 11 марта в кинотеатре «Москва». Фильм снят в марте 2012 года.
Как сообщает Арменпресс, действие происходит в психологической клинике, в центре фильма душевное состояние сильного и вместе с этим страдающего молодого мужчины.
В главных роля снялись Арсен Григорян, Асмик Мурадян и Назени Ованнисян.
Фильм «Я тоже» является первым совместным трудом режиссера Лилит Мовсисян и TAO production. В 2012 году в Нью-Йорке на фестивале «Сиракузы» фильм был удостоен множества призов.
Режиссером фильма является Лилит Мовсисян, известная зрителю по фильму «Пепельница», а продюсером является Татевик Манукян. Оператор-постановщик фильма – Сурен Тадевосян.