«ՄԵԾ ԴԱՍԱՄԻՋՈՑ». Wildberries-ը տոնական ծրագիր կանցկացնի Գյումրիում, Վանաձորում և Էջմիածնում
Սեպտեմբերի 1-ին Wildberries-ը «Մեծ դասամիջոց» տոնական ծրագիր կանցկացնի Հայաստանի միանգամից երեք քաղաքում՝ Գյումրիում, Վանաձորում և Էջմիածնում։ Գիտելիքի օրը երեխաներին և նրանց ծնողներին սպասվում են խաղային ակտիվություններ, ինտերակտիվ առաջադրանքներ, ֆոտոզոնա և նվերներ։
«ՄԵԾ ԴԱՍԱՄԻՋՈՑ»-ի կոնցեպտը համատեղում է դպրոցին նախապատրաստվելն ու խաղը։ Երեխաները կկարողանան մասնակցել «Գտիր զույգերը» և «Գտիր թաքնված առարկաները» առաջադրանքներին, վառ լուսանկար անել թեմատիկ ֆոտոզոնայում և մասնակցության համար ստանալ փոքրիկ նվեր։ Ծրագրի ձևաչափը նախատեսված է երեխաների և ծնողների համատեղ մասնակցության համար և նպատակ ունի նոր ուսումնական տարվա առաջին օրը դարձնել ավելի խաղային ու դրական։
«Մեզ համար կարևոր է Հայաստանի տարբեր քաղաքներում ավելի մոտ լինել մեր հաճախորդներին և ընտանիքների հետ կենդանի շփման առիթներ ստեղծել։ Սեպտեմբերի 1-ը յուրահատուկ օր է, որը միավորում է երեխաներին, ծնողներին և ուսուցիչներին։ Այդ պատճառով որոշեցինք «Մեծ ընդմիջում»-ն անցկացնել երեք մարզային քաղաքներում և տեղի ընտանիքների համար այս օրն ավելի ուրախ ու հիշարժան դարձնել։ Հուսով ենք, որ խաղային ակտիվություններն ու տոնական մթնոլորտը երեխաներին հաճելի էմոցիաներ կպարգևեն և կօգնեն ուսումնական տարին սկսել բարձր տրամադրությամբ»,-նշել է Հայաստանում Wildberries-ի տարածաշրջանային տնօրեն Դավիթ Միրզոյանը։
Միջոցառումը կանցկացվի սեպտեմբերի 1-ին՝ ժամը 12:00-ից 20:00-ն, երեք քաղաքներում՝ Գյումրիում՝ Քրք Քրքորյան փողոցում, Վանաձորում՝ Հայկի հրապարակում, իսկ Էջմիածնում՝ Կենտրոնական այգում (Վաղարշապատ այգի)։ Մասնակցությունն անվճար է։
Դպրոցի համար անհրաժեշտ ամեն ինչ՝ Wildberries-ում
Նոր ուսումնական տարվա նախաշեմին Wildberries-ում գործում է «Ամեն ինչ դասերի և դասամիջոցների համար» ակցիան․ դպրոցական ապրանքների զեղչերը հասնում են 80%-ի։ Հատուկ ընտրանիում ներկայացված են դպրոցին նախապատրաստվելու համար անհրաժեշտ ապրանքներ՝ գրենական պիտույքներ, ուսապարկեր, հագուստ, կոշիկ և աքսեսուարներ։

«БОЛЬШАЯ ПЕРЕМЕНА»: Wildberries проведет праздничную программу в Гюмри, Ванадзоре и Эчмиадзине
1 сентября Wildberries проведет праздник «Большая перемена» сразу в трех городах Армении — Гюмри, Ванадзоре и Эчмиадзине. В День знаний детей и их родителей ждут игровые активности, интерактивные задания, фотозона и подарки.
Концепция «БОЛЬШОЙ ПЕРЕМЕНЫ» объединяет подготовку к школе и игру: дети смогут принять участие в заданиях «Найди пары» и «Найди спрятанные предметы», сделать яркое фото в тематической фотозоне и получить небольшой подарок за участие. Формат программы рассчитан на совместное участие детей и родителей и призван добавить больше игры и хорошего настроения в первый день нового учебного года.
«Для нас важно быть ближе к нашим клиентам в разных городах Армении и создавать поводы для живого общения с семьями. 1 сентября — особенный день, который объединяет детей, родителей и учителей. Поэтому мы решили провести «Большую перемену» в трех региональных городах и сделать этот день еще более ярким для местных семей. Надеемся, что игровые активности и праздничная атмосфера подарят детям приятные эмоции и помогут начать учебный год с хорошим настроением», — отметил региональный директор Wildberries в Армении Давид Мирзоян.
Мероприятие пройдет 1 сентября с 12:00 до 20:00 в трех городах: в Гюмри — на ул. К. Керкоряна, в Ванадзоре — на площади Айка и в Эчмиадзине — в Центральном парке (Вагаршапат Парк). Участие в активностях бесплатное.
Всё необходимое к школе — на Wildberries
В преддверии нового учебного года на сайте и в приложении Wildberries действует акция «Всё для уроков и перемен» — скидки на школьные товары достигают 80%. В подборке представлены товары, необходимые для подготовки к школе, включая канцелярию, рюкзаки, одежду, обувь и аксессуары.