Հաճախորդների շնորհակալության օրը՝ այս անգամ IDBank-ի «Էրեբունի» մասնաճյուղում
IDBank-ի՝ հաճախորդներին առանց որևէ առիթի շնորհակալություն հայտնելու և անակնկալներ մատուցելու նախաձեռնությունն այս անգամ անցկացվեց «Էրեբունի» մասնաճյուղում։ Արդեն ավանդույթ դարձած Շնորհակալության օրվա անցկացումը տարբեր մասնաճյուղերում հաճախորդներին ավելի մոտ լինելու Բանկի առաքելության կարևոր մասն է։
IDBank-ի հաճախորդների փորձառության կառավարման բաժնի ղեկավար Սեդա Ավագյանի խոսքով՝ նախագիծը լայն արձագանք է գտել հաճախորդների շրջանում, ինչն ավելի է պարտավորեցնում հետևողական լինել թե՛ սպասարկման որակի բարձրացման, թե՛ շրջակա տարածքների կանաչապատման ու բարեկարգման հարցերում։
«Որպես սոցիալապես պատասխանատու կառույց՝ IDBank-ի համար առանցքային է ոչ միայն բարձրորակ ֆինանսական ծառայություններ մատուցելը, այլև մշտական հոգատարություն ցուցաբերելն այն միջավայրի հանդեպ, որտեղ ծավալում է իր գործունեությունը։ Բանկը հետևողականորեն հանձնառու է իր մասնաճյուղերի շրջակա տարածքների բարեկարգման, կանաչապատման, մաքուր ու խնամված միջավայրի ձևավորման հարցում՝ հավատացած լինելով, որ իրական հոգատարությունը դրսևորվում է ամեն դետալում՝ թե՛ սպասարկման սրահում, թե՛ դրանից դուրս», - ասաց Սեդա Ավագյանը։
Հերթական գործարքն իրականացնելու համար մասնաճյուղ եկած հաճախորդներին սպասում էին հաջողության անիվը, որը պտտելով նրանք շահում էին idcoin-ներ (1 idcoin = 1 դրամ), քաղցր հյուրասիրությունն ու սովորականից տարբերվող յուրահատուկ, տոնական մթնոլորտը։
Էրեբունու մասնաճյուղի կառավարիչ Արտավազդ Մկրտումյանն էլ ընդգծեց օրվա կարևորությունը՝ շնորհակալություն հայտնելով հաճախորդներին իրենց անվերապահ վստահության և IDBank-ն ընտրելու համար։
«Մեր մասնաճյուղն ամեն օր սիրով սպասարկում է անմիջական շփումը գնահատող բազմաթիվ հաճախորդների։ Նման ջերմ մթնոլորտով ու հաճելի անակնկալներով ուզում ենք ևս մեկ անգամ ընդգծել, թե որքան ենք արժևորում մեր հաճախորդներին, և շարունակելու ենք անել ամեն ինչ, որպեսզի մեր սպասարկումը միշտ լինի բարձր մակարդակով ու լիովին համապատասխանի հաճախորդների սպասումներին», - ասաց Արտավազդ Մկրտումյանը։
Հաճախորդների շնորհակալության օրը կշարունակվի նաև IDBank-ի մյուս մասնաճյուղերում՝ նոր անակնկալներ մատուցելով հաճախորդներին։

Customer Appreciation Day – this time at IDBank’s “Erebuni” branch
IDBank’s initiative dedicated to thanking customers and surprising them without any special occasion was held at the “Erebuni” Branch. Hosting the traditional Customer Appreciation Day at different branches is an important part of the Bank’s mission to stay closer to its customers.
​According to Seda Avagyan, Head of the Customer Experience Management Department at IDBank, the project has received a strong response from customers, placing an even greater responsibility on the Bank to remain consistent both in improving service quality and in landscaping and enhancing the surrounding areas.
​“As a socially responsible organization, IDBank considers it essential not only to provide high-quality financial services, but also to demonstrate ongoing care for the environment in which it operates. The Bank remains committed to improving and landscaping the areas surrounding its branches and creating a clean and well-maintained environment, believing that genuine care is reflected in every detail - both inside the service hall and beyond it,” said Seda Avagyan.
​Customers visiting the branch for their regular banking transactions were welcomed with a lucky wheel, offering the chance to win idcoins (1 idcoin = AMD 1), sweet treats, and a festive atmosphere that added a special touch to their visit.
​Artavazd Mkrtumyan, Manager of the “Erebuni” Branch, also highlighted the importance of the day, thanking customers for their unconditional trust and for choosing IDBank.
​“Every day, our branch is pleased to serve many customers who value direct, personal interaction. Through this warm atmosphere and pleasant surprises, we want to emphasize once again how much we value our customers. We will continue to do everything possible to ensure that our service always remains at a high level and fully meets our customers’ expectations,” said Artavazd Mkrtumyan.
​Customer Appreciation Day will continue to bring new surprises to customers at various IDBank branches.