Հատուկ և բացառիկ առաջարկներ Ակբա Լիզինգի կողմից
Ակբա Լիզինգի գործընկերությամբ մեկնարկել է Leasing Expo 2025-ը։ Ընդամենը երեք օր՝ ապրիլի 18-ից 20-ը, Ակբա Լիզինգն ու գործընկերներն էքսպոյի բոլոր այցելուներին կներկայացնեն հատուկ և բացառիկ առաջարկներ:
«Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ՝ Ակբա Լիզինգը մատակարարների հետ համագործակցությամբ  առաջարկում  է բացառիկ զեղչեր, գնման առաջին տարիների համար նախատեսված անվճար «կասկո» ապահովագրություն, հատուկ նվերներ ու մի շարք այլ առավելություններ:
«Լիզինգ  էքսպոյի շրջանակում  մեր  մատակարարների հետ ներկայացնում ենք բացառիկ  առաջարկներ, որոնք  այլ  հավասար   պայմաններում   երբևիցե   չեն  եղել  Հայաստանում»,– նշել է Ակբա Լիզինգի գլխավոր տնօրեն Աղասի Գասպարյանը։
«Ակբա Լիզինգը Հայաստանի լիզինգային շուկայի բացարձակ առաջատարն է, այն ներկայացնում է ֆինանսական լուծումներ, որոնք իրական փոփոխություն և աճ են բերում բիզնեսներին և, ընդհանուր առմամբ, մեր երկրի տնտեսությանը»,- նշել է Ակբա Լիզինգի գլխավոր տնօրենի տեղակալ Սարգիս Սարգսյանը։
Վերջին հինգ տարիների ընթացքում Ակբա Լիզինգը զգալիորեն ավելացրել է տնտեսության իրական հատվածում ներդրումների ծավալը՝ շուրջ 220 միլիարդ ՀՀ դրամ ուղղելով փոքր, միջին և խոշոր բիզնեսների կայուն զարգացմանը։

Специальные и эксклюзивные предложения от Acba Leasing
Выставка Leasing Expo 2025 стартовала в партнерстве с ACBA Leasing. Всего в течение трех дней, с 18 по 20 апреля, компания ACBA Leasing и партнеры представят всем посетителям выставки специальные и эксклюзивные предложения.
Как передает Арменпресс, в партнерстве с поставщиками компания ACBA Leasing предлагает эксклюзивные скидки, бесплатное страхование «каско» на первые годы покупки, специальные подарки и ряд других преимуществ.
«В рамках Leasing Expo мы представляем эксклюзивные предложения от наших поставщиков, которые никогда не предлагались в Армении при прочих равных условиях», - отметил Агаси Гаспарян, генеральный директор ACBA Leasing.
«ACBA Leasing — абсолютный лидер на рынке лизинга в Армении, предлагающий финансовые решения, которые приносят реальные изменения и рост бизнесу и, в целом, экономике нашей страны», — отметил заместитель генерального директора ACBA Leasing Саргис Саргсян.
За последние пять лет компания превратилась в одну из реальных движущих сил экономики, направив около 220 млрд драмов на устойчивое развитие малого, среднего и крупного бизнеса.