ՏԿԵ նախարար Խուդաթյանն ընտրվել է «Քաղաքացիական պայմանագիր»-ի Արմավիրի տարածքային կազմակերպության խորհրդի նախագահ
ԵՐԵՎԱՆ, 24 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ տարածքային կառավարման և ենթակառուցվածքների նախարար Դավիթ Խուդաթյանն ընտրվել է «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության Արմավիրի տարածքային կազմակերպության խորհրդի նախագահ։ «Արմենպրես»-ն այս մասին տեղեկացավ Խուդաթյանի «Ֆեյսբուք»-ի էջից։
«Քաղաքացիական պայմանագիր կուսակցության Արմավիրի գրասենյակում անցկացվեցին Արմավիրի տարածքային կազմակերպության խորհրդի անդամների և վերահսկողի ընտրություններ։
Փակ, գաղտնի քվեարկությամբ ձևավորվեց կուսակցության Արմավիրի տարածքային կազմակերպության խորհուրդը, ընտրվեց վերահսկող։
Խորհրդի անդամների քվեարկությամբ ընտրվել եմ Արմավիրի տարածքային կազմակերպության խորհրդի նախագահ. կուսակցության վարչության նիստում հաստատվել է իմ թեկնածությունը»,- նշել է Դավիթ Խուդաթյանը։

Министр ТУиИ Худатян избран председателем совета Армавирской территориальной организации «Гражданский договор»
Министр территориального управления и инфраструктур РА Давид Худатян избран председателем совета Армавирской территориальной организации «Гражданский договор».
Об этом Арменпресс стало известно со страницы Худатяна в Facebook.
«В Армавирском офисе партии «Гражданский договор» прошли выборы членов совета и руководителя Армавирской территориальной организации.
Закрытым тайным голосованием был сформирован совет Армавирской областной организации партии и избран куратор.
«Голосованием членов правления я был избран председателем правления Армавирской территориальной организации. Моя кандидатура была одобрена на заседании правления партии», - написал Давид Худатян.