Ֆուտբոլի ընտրանու անդամ Արթուր Միրանյանը լուրջ է մոտենում առաջիկա ընկերական խաղերին
ԵՐԵՎԱՆ, 18 ՄԱՐՏԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հայաստանի ֆուտբոլի ազգային թիմի անդամ Արթուր Միրանյանի կարծիքով` հավաքականը մարտական է տրամադրված ընկերական երկու խաղերից առաջ:
«Լավ տրամադրությամբ լավ մարզումներ ենք անցկացնում: Ուսումնասիրում ենք մրցակիցներին: Մենք անելու ենք ամեն ինչ հաղթանակի համար: Կապ չունի, որ ընկերական հանդիպում է: Մենք` ֆուտբոլիստներս, և մարզիչներն էլ առավելագույնն ենք անելու, ամեն խաղում երեք միավոր վաստակելու համար»,-«Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ` լրագրողների հետ հանդիպման ժամանակ ասաց Միրանյանը:
Հայաստանի ֆուտբոլի ազգային թիմը մարտի 22-ին Երևանում կընդունի Կոսովոյի հավաքականին, իսկ մարտի 26-ին արտագնա մրցախաղ կունենա Չեխիայի հետ:

Член сборной Армении по футболу Артур Миранян с серьезным настроем готовится к предстоящим товарищеским матчам
По словам члена сборной Армении по футболу Артура Мираняна, перед двумя товарищескими матчами команда находится в боевом настроении.
A post shared by Sport_Armenpress (@sports_armenpress)
“Мы проводим хорошие тренировки в хорошем настроении. Изучаем конкурентов. Мы сделаем все, чтобы победить. Неважно, что это товарищеский матч. Мы, игроки и тренеры, сделаем все возможное, чтобы в каждой игре набирать по три очка”, - как сообщает Арменпресс, сказал Миранян на встрече с журналистами.
Национальная сборная Армении по футболу 22 марта в Ереване примет сборную Косово, а 26 марта проведет выездной матч с Чехией.