Բակո Սահակյանն այցելել է ԱՀ ԱԱԾ և լսել տնօրենի պատասխանատու զեկույցը
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 1 ՕԳՈՍՏՈՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Արցախի նախագահ Բակո Սահակյանն օգոստոսի 1-ին այցելել է Արցախի Հանրապետության ազգային անվտանգության ծառայություն եւ մասնակցել գերատեսչության 2019 թվականի առաջին կիսամյակի կատարած աշխատանքների արդյունքների ամփոփմանը նվիրված նիստին:
Ինչպես «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից, լսելով ծառայության տնօրենի, տարբեր ստորաբաժանումների պատասխանատուների զեկույցները՝ երկրի ղեկավարը համապատասխան հանձնարարականներ է տվել քննարկված հարցերի եւ առկա խնդիրների լուծման ուղղությամբ:

YEREVAN, AUGUST 1, ARMENPRESS. President of the Republic of Artsakh Bako Sahakyan on August 1 visited the National Security Service and participated in the reporting meeting summarizing the results of the structure's activity in the first half of 2019, the President’s Office told Armenpress.
Having listened to the reports of the director of the Service and the heads of various divisions, the Head of the State gave appropriate instructions to resolve the issues under discussion and the existing problems.