Քիմ Քարդաշյանի քույրը՝ Քայլի Ջենները, դուստր Է ունեցել
ԵՐԵՎԱՆ, 5 ՓԵՏՐՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Քայլի Ջենները դուստր Է ունեցել: Այդ մասին նա իր Instagram-օգտահաշվում երկրպագուներին պատմել Է փետրվարի 4-ին, տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը:
20-ամյա Ջեններն իր հղիության մասին չԷր ասում մամուլին եւ հերքում Էր դրա մասին բոլոր լուրերը: Սա աղջկա եւ նրա ընկերոջ՝ ռեփեր Թրեւիս Սքոթի առաջին երեխան Է: Մոդելը խոստովանել Է, որ դուստր Է ունեցել փետրվարի 1-ին ու դեռ չգիտի, թե ինչ անուն կտա նրան:
Ջեններն իր երկրպագուներից ներողություն Է խնդրել, որ ավելի վաղ չի ասել իր հղիության մասին: Նա դա բացատրել Է նրանով, որ ցանկացել Է այդ ժամանակաշրջանն անցկացնել մենակ ու ընտանիքի հետ, եւ իրեն ու երեխային չենթարկել հուզումների՝ կապված մամուլի ավելորդ ուշադրության հետ:
Քիմ Քարդաշյանի քույրն ընդունել Է, որ հղիությունն «իր կյանքի ամենահիանալի ժամանակաշրջանն» Էր ընտանիքի եւ ընկերների շնորհիվ: Նա նաեւ իր դստերը նվիրված տեսանյութ Է զետեղել You-Tube-ալիքում:

Скрывавшая беременность сестра Ким Кардашьян родила дочь
Кайли Дженнер родила дочь. Об этом она рассказала поклонникам в своемInstagram-аккаунте в воскресенье, 4 февраля, сообщает Арменпресс со ссылкой на Lenta.ru.
20-летняя Дженнер не говорила о своей беременности прессе и опровергала все слухи о ней. Это первый ребенок девушки и ее парня, рэпера Трэвиса Скота. Модель призналась, что родила дочку 1 февраля, и еще не знает, как ее назовет. Дженнер извинилась перед своими поклонниками, что не сказала им о своей беременности раньше. Она объяснила это тем, что хотела пережить этот период наедине с собой и семьей, и не подвергать себя и ребенку волнениям, связанным с излишним вниманием прессы.
Сестра Ким Кардашьян призналась, что беременность была «самым прекрасным периодом ее жизни» благодаря поддержке семьи и друзей. Также она выложила видео, посвященное дочери, на своем YouTube-канале.