Տաթև-Աղվանի ճանապարհի կմ37+500-կմ55+000 հատվածում տեղադրվում է ասֆալտբետոնե ծածկի վերջին՝ երրորդ շերտը
ԵՐԵՎԱՆ, 5 ՕԳՈՍՏՈՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: /Մ-2/-Տաթև-Աղվանի-/Մ-2/ ավտոճանապարհի կմ37+500-կմ55+000 հատվածում՝ 17.5 կմ երկարությամբ, կապալառու կազմակերպությունը՝ «Ոսմար» ՍՊԸ-ն, տեղադրում է ասֆալտբետոնե ծածկի վերջին՝ երրորդ շերտը։
Այս մասին «Արմենպրես»-ին հայտնում են «Ճանապարհային դեպարտամենտ» հիմնադրամից, նշելով, որ հիմնադրամի գործադիր տնօրեն Գոռ Ավետիսյանը և հիմնադրամի ինժեներները հետևում են աշխատանքների ընթացքին։

На участке км37+500 - км55+000 дороги Татев-Агван укладывается последний, третий слой асфальтобетонного покрытия
На участке км 37+500-км 55+000 автодороги Татев-Агвани /М-2/ протяженностью в 17,5 км подрядная организация ООО «Осмар» укладывает последний, третий слой асфальтобетонного покрытия.
Об этом «Арменпресс» сообщили в Дорожном департаменте, отметив, что за ходом работ следят исполнительный директор департамента Гор Аветисян и инженеры организации.