Տոկիո-2020-ի ընթացքում մեկնարկում է «Ucom Sport Challenge» սպորտային մարզաձեւերի մրցույթ-մարտահրավերը
Տոկիո-2020-ի ընթացքում մեկնարկում է «Ucom Sport Challenge» սպորտային
մարզաձեւերի մրցույթ-մարտահրավերը
ԵՐԵՎԱՆ, 29 ՀՈՒԼԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ucom ընկերությունը հուլիսի 29-ից մինչև օգոստոսի 8-ի ժամը 23։59-ը Տոկիո-2020 Օլիմպիական խաղերի շրջանակում TikTok և Instagram սոցիալական հարթակներում ազդարարում է «Ucom Sport Challenge» սպորտային մարզաձևերի մրցույթ-մարտահրավերի մեկնարկը: Ինչպես «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին «Յուքոմ» ՓԲԸ մամլո ծառայությունից, այս մարտահրավերի ընթացքում Ucom-ի աշխատակիցները կարճ տեսահոլովակի ձևաչափով կցուցադրեն իրենց սպորտային կարողությունները, որից հետո մարտահրավեր կնետեն մյուս օգտատերերին՝ կիսվելու նմանատիպ հոլովակներով՝ օգտագործելով #UcomSport հեշթեգը։
Ըստ աղբյուրի՝ մրցույթի ավարտին ընտրվելու է 10 հաղթող՝ 5-ը TikTok-ի, մյուս 5-ը՝ Instagram-ի սոցիալական հարթակներից: Հաղթելու պայմանն է հավաքել առավելագույն քանակի դիտումներ: Իսկ հաղթողները կստանան Canyon SB41BG խելացի ֆիթնես-թևնոցը:
«Որպես բոքսով զբաղվող մարդ՝ ինքս ընդունել եմ այս մարտահրավերը: Միացե՛ք Ucom Sport չելենջին, ցուցադրե’ք ձեր սպորտային կարողությունները և նշե՛ք, թե որն է ձեր մարզաձևը։ Ի դեպ, Ucom թիմի ժյուրիի կողմից ընտրված ամենահետաքրքիր, ամենասպորտային մասնակիցը կստանա հատուկ մրցանակ՝ էլեկտրական սկուտեր», - ասել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
«Յուքոմ» ՓԲԸ մամլո ծառայությունից  հավելում են, որ նույն մասնակիցը կարող է դառնալ հաղթող և՛ դիտումների քանակով, և՛ Ucom-ի ժյուրիի ընտրությամբ։

В период oлимпиады Токио-2020 стартует челлендж "Ucom Sport"
С 29 июля по 23:59 8 августа, в период Олимпийских игр Токио 2020, Ucom запускает челлендж "Ucom Sport" в социальных сетях TikTok и Instagram. Во время этого конкурса-челленджа сотрудники компании Ucom продемонстрируют свои спортивные навыки в формате короткого видео, после чего предложат другим пользователям поделиться похожими видео, используя при этом хэштег #UcomSport.
Как сообщили Арменпресс в пресс-службе компании, по окончании конкурса будут выбраны 10 победителей, 5 из TikTok и 5 из Instagram. Условие победы - набрать максимальное количество просмотров. Победители получат умный фитнес-браслет Canyon SB41BG.
«Как человек, занимающийся боксом, я и сам принял этот вызов. И вы присоединяйтесь к челленджу "Ucom Sport", продемонстрируйте свои спортивные навыки и укажите именно свой вид спорта. Кстати, самый интересный, самый спортивный участник, выбранный жюри, которое состоит из команды Ucom, получит специальный приз - электросамокат», - отметил генеральный директор компании Ucom Ара Хачатрян.
Добавим, что один и тот же участник может стать победителем как по количеству просмотров, так и в результате выбора жюри от Ucom.