Գորիսի տարածաշրջանում խիտ մառախուղ է. տեսանելիությունը 20-25մ է
ԵՐԵՎԱՆ, 17 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ տրանսպորտի, կապի և տեղեկատվական տեխնոլոգիաների նախարարությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 17-ին՝ ժամը 17:30-ի դրությամբ, հանրապետությունում առանց տեղումների եղանակ է:
Ինչպես «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին ՀՀ տրանսպորտի, կապի և տեղեկատվական տեխնոլոգիաների նախարարության լրատվական ծառայությունից, Գորիսի տարածաշրջանում խիտ մառախուղ է, տեսանելիությունը՝ 20-25մ:
ՀՀ միջպետական և հանրապետական նշանակության բոլոր ավտոճանապարհները բաց են: ՀՀ միջպետական և հանրապետական նշանակության ավտոճանապարհներին շուրջօրյա հսկողություն են իրականացնում ճանապարհաշինական ընկերությունները:
Վթարներից, պատահարներից և խցանումներից խուսափելու համար վարորդներին խորհուրդ է տրվում երթևեկել բացառապես ձմեռային անվադողերով։

В регионе Гориса густой туман, видимость достигает 20-25 метров
Министерство транспорта, связи и информационных технологий Армении сообщает, что, по состоянию на 17:30 часов 17 ноября, по всей территории республики установилась погода без осадков. В регионе Гориса густой туман, видимость достигает 20-25 метров.
Как сообщили «Арменпресс» в управлении по информации и связям с общественностью министерства транспорта, связи и информационных технологий Армении, со стороны дорожных строителей на межгосударственных и республиканских дорогах осуществляется круглосуточный контроль. Водителям рекомендуется ездить с зимними покрышками.