სომხეთის საგარეო საქმეთა სამინისტროს სამინისტროს პრესსპიკერი მარგარაში სომხეთისა და თურქეთის წარმომადგენლების შეხვედრის შესახებ
ერევანი, 1 ივლისი, არმენპრესი. სომხეთის რესპუბლიკის საგარეო საქმეთა სამინისტროს პრესსპიკერმა ანი ბადალიანმა მარგარაში სომხეთისა და თურქეთის წარმომადგენლების შეხვედრის შესახებ მედიის კითხვას უპასუხა.
ვრცელდება ინფორმაცია, რომ 2 ივლისს მარგარაში სომხეთისა და თურქეთის წარმომადგენლების შეხვედრა იგეგმება. შეგიძლიათ დაადასტუროთ?
სომხეთისა და თურქეთის შორის ურთიერთობების ნორმალიზაციის საკითხებზე სპეციალური წარმომადგენლების შეხვედრის თარიღთან დაკავშირებით შეთანხმების მიღწევის შემდეგ, საზოგადოება დროულად იქნება ინფორმირებული.

Armenian Foreign Ministry spokesperson addresses information regarding the meeting with Turkey in Margara
YEREVAN, JULY 1, ARMENPRESS. Spokesperson of the Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Armenia, Ani Badalyan, has addressed a question raised by the media about the meeting of representatives of Armenia and Turkey in Margara.
- Information is spreading that a meeting between the representatives of Armenia and Turkey is planned in Margara on July 2. Could you confirm?
- Once an agreement on the date of the meeting between the special representatives of the regulation of relations  between Armenia and Turkey is reached, the public will be informed in due time.