Ցանցում հրապարակվել Է Գայ Ռիչիի «Ջենտլմեններ» ֆիլմի նոր թրեյլերը
ԵՐԵՎԱՆ, 25 ԴԵԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: STX Entertainment կինոընկերությունը YouTube-ում հրապարակել Է Գայ Ռիչիի «Ջենտլմեններ» մարտաֆիլմի երկրորդ թրեյլերը, տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը:
Նարկոբարոնը ցանկանում Է թողնել հանցավոր գործունեությունը, ուստի որոշում Է վաճառել իր բիզնեսը: Պարզվում Է, որ գնորդներն ազդեցիկ միլիարդատերեր են ԱՄՆ-ից:
Երկու ֆենթեզի-ֆիլմերի՝ «Արթուր թագավորը. թրի լեգենդը» (2017 թ.) եւ «Ալադին» (2019 թ.) կինոնկարների թողարկումից հետո բրիտանացի ռեժիսորը, դատելով տեսանյութից, որոշել Է վերադառնալ սովորական ոճին՝ կատակներին, փոխհրաձգություններին եւ երկխոսություններին:
Կինոնկարում գլխավոր դերերը կատարել են՝ Մեթյու Մաքքոնահին, Չառլի Հաննեմը, Հյու Գրանտը, Քոլին Ֆարելը, Միշել Դոքերին եւ ուրիշներ: Մարտաֆիլմը ռուսական վարձույթ պետք Է մտնի փետրվարի 13-ին, հաղորդել Է ՌԻԱ Նովոստին:

В Сети опубликовали новый трейлер фильма Гая Ричи "Джентльмены"
Кинокомпания STX Entertainment опубликовала на YouTube второй трейлер боевика Гая Ричи "Джентльмены".
Наркобарон хочет оставить преступную деятельность, поэтому решает продать свой бизнес. Покупателями оказываются влиятельные миллиардеры из США.
После выхода двух фэнтези-фильмов "Короля Артура: Легенда меча" (2017 год) и "Алладина" (2019 год) британский режиссер, судя по видео, решил вернуться к привычному стилю: шуткам, перестрелкам и диалогам,,сообщает Арменпресс со ссылкой на РИА Новости.
Главные роли в картине исполнили Мэтью Макконахи, Чарли Ханнэм, Хью Грант, Колин Фаррел, Мишель Докери и другие.