Սիդնեյից միլիոնատերը փնտրում Է մեկին, ով իրեն կլուսանկարի ճամփորդությունների ընթացքում
ԵՐԵՎԱՆ, 18 ԴԵԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Սիդնեյից միլիոնատեր Մեթյու Լեպրեն փնտրում Է մեկին, ով իրեն կլուսանկարի աշխատանքային ուղեւորությունների ընթացքում: Ecom Warrior Academy ընկերության 27-ամյա հիմնադիրը, որն զբաղվում Է առցանց-դասընթացներով, մշտապես գտնվում Է գործուղումների մեջ, ելույթներ ունենալով այդ թվում՝ Ճապոնիայում, Չինաստանում եւ ԱՄՆ-ում: Դրա հետ մեկտեղ այդ մարդն իջեւանում Է միայն հինգաստղանի հյուրանոցներում, որտեղ ապրում են նաեւ նրա օգնականները: Այդ մասին, ինչպես տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը, հայտնել Է The Sun-ը:
Հաջողակ թեկնածուին սպասում Է 28,5 հազար եվրոյի չափով աշխատավարձ: Մեթյուի խոսքով՝ դրանից առաջ իրեն լուսանկարում Էր իր լավագույն ընկերը, բայց քանի որ բիզնեսը սրընթաց կերպով ընդլայնվում Է, այժմ ինքն ավելի լուրջ պարտականություններ ունի:
Հայտ ներկայացնելու համար հարկավոր Է ունենալ վավերական անձնագիր եւ պատրաստ լինել ինքնաթիռ նստել վերջին պահին: Եվ, իհարկե, ունենալ լավ ճաշակ:
Բոլոր թռիչքների եւ կեցության ծախսերը հոգալու Է բիզնեսմենը, ուստի, այդ բոլորից զատ, դա աշխարհը տեսնելու հիանալի հնարավորություն Է, հաղորդել Է Life-ը:

Миллионер ищет человека, кто будет снимать его во время путешествий
Миллионер из Сиднея Мэтью Лепре ищет человека, который фотографировал бы его во время рабочих поездок. 27-летний основатель компании Ecom Warrior Academy, которая занимается онлайн-курсами, постоянно находится в командировках, выступая в том числе в Японии, Китае и США. При этом мужчина останавливается только в пятизвёздочных отелях, где живут и его помощники, сообщаетThe Sun.
Успешного кандидата ждёт заработная плата в размере £28,5 тыс.. По словам Мэтью, до этого его фотографировал лучший друг, но, поскольку бизнес стремительно расширяется, сейчас у него появились более серьёзные обязанности,сообщает Арменпресс со ссылкой на Lenta.ru.
Для того чтобы подать заявку, нужно иметь действующий паспорт и быть готовым сесть в самолёт в последнюю минуту. И, конечно, иметь хороший вкус. Все перелёты и проживание будут оплачиваться бизнесменом, поэтому кроме всего прочего это отличная возможность увидеть мир.