45-ամյա դի Կապրիոյի 22-ամյա զուգընկերուհին կարծիք Է հայտնել տարիքային տարբերության մասին
ԵՐԵՎԱՆ, 4 ԴԵԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Դերասանուհի Կամիլա Մորոնեն, որը հանդիպում Է հոլիվուդյան աստղ Լեոնարդո դի Կապրիոյի հետ, պատմել Է իրենց տարիքային տարբերության իր ընկալման մասին: Արտիստուհու խոսքը փոխանցել Է Los Angeles Times-ը, տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը:
Մորոնեն ընդգծել Է, որ չի անհանգստանում այն բանի պատճառով, որ դերասանն իրենից մեծ Է ավելի քան երկու անգամ: «Հոլիվուդում տարիքային հսկայական տարբերությամբ այնքան շատ զույգեր կան, համաշխարհային պատմության մեջ նույնպես: Ես պարզապես կարծում եմ, որ մարդիկ կարող են հանդիպել նրանց հետ, ում հետ ցանկանում են»,-նշել Է նա:
Արտիստներին առաջին անգամ միասին նկատել են 2018 թվականի հունվարին: Այդ ժամանակվանից նրանք կանոնավոր կերպով հանրության մեջ հայտնվում են որպես զույգ:

22-летняя девушка 45-летнего Ди Каприо высказалась о разнице в возрасте
Актриса Камила Морроне, которая встречается с голливудской звездойЛеонардо Ди Каприо, рассказала о своем восприятии их 23-летней разницы в возрасте. Слова артистки передает Los Angeles Times, сообщает Арменпресс со ссылкой на Lenta.ru.
Морроне подчеркнула, что не переживает из-за того, что актер старше ее более чем в два раза. «В Голливуде есть столько пар, да и в мировой истории тоже, с огромной разницей в возрасте. Я просто думаю, что люди могут встречаться с теми, с кем хотят», — отметила она.
Артисты впервые были замечены вместе в январе 2018 года. С тех пор они регулярно появляются на публике как пара.