ՀՀ ԶՈՒ ԳՇ պետն այցելել է զինվորական հոսպիտալ
ԵՐԵՎԱՆ, 28 ՀՈԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ ԶՈՒ գլխավոր շտաբի պետ, գեներալ-լեյտենանտ Արտակ Դավթյանը հոկտեմբերի 27-ին այցելել է ՀՀ ԶՈՒ կենտրոնական կլինիկական զինվորական հոսպիտալ: «Արմենպրես»-ին այս մասին հայտնեցին ՀՀ ՊՆ տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչությունից:
ՀՀ ԶՈՒ ԳՇ պետը զրուցել է հոսպիտալում ապաքիվող զինծառայողների հետ, բուժանձնակազմից տեղեկացել փոխգնդապետ Արա Մխիթարյանի առողջական վիճակի և բուժման ընթացքի մասին:
Գեներալ-լեյտենանտ Արտակ Դավթյանը ծանոթացել է նաև հոսպիտալում ընթացող շինարարական և վերանորոգման աշխատանքներին:

Chief of General Staff of Armenian Armed Forces visits Central Military Hospital
YEREVAN, OCTOBER 28, ARMENPRESS. Chief of General Staff of the Armenian Armed Forces, Lieutenant-General Artak Davtyan on October 27 visited the Central Military Hospital, the defense ministry told Armenpress.
Artak Davtyan talked to the soldiers undergoing treatment in the hospital, as well as asked the medical staff about the health condition and treatment process of Lieutenant-Colonel Ara Mkhitaryan.
Artak Davtyan also got acquainted with the ongoing construction and renovations works in the hospital.