Ալեն Սիմոնյանը չներկայացրեց շուրջ 2 ժամ տևած ՔՊ վարչության նիստի մանրամասները
ԵՐԵՎԱՆ, 3 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության շուրջ 2 ժամ ընթացած վարչության նիստից հետո ՀՀ Ազգային ժողովի փոխխոսնակ, կուսակցության վարչության անդամ Ալեն Սիմոնյանը չպատասխանեց լրագրողների հարցերին: «Արմենպրես»-ի փոխանցմամբ՝ նիստից հետո Սիմոնյանն իրեն ուղղված բոլոր հարցերին ի պատասխան նշեց, որ նիստը թողնելու է առանց մեկնաբանության:
«Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության վարչության նիստը կայացավ քաղաքական ուժի գրասենյակում: Մինչ այդ նույն վայրում տեղի էր ունեցել Ազգային ժողովի «Իմ քայլը» խմբակցության աշխատանքային քննարկումը:
«Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության վարչության նիստին մասնակցում էր նաև ՀՀ վարչապետ, ՔՊ վարչության անդամ Նիկոլ Փաշինյանը:

Симонян отказался представлять подробности заседания правления партии «Гражданский договор»
После двухчасового заседания правления партии «Гражданский договор» вице-спикер Национального Собрания Республики Армения, член правления партии Ален Симонян не ответил на вопросы журналистов. Как сообщает Арменпресс, после заседания в ответ на все вопросы журналистов Ален Симонян заявил, что не будет комментировать заседание.
Заседание правления партии «Гражданский договор» состоялось в офисе политической силы. До этого там же состоялась рабочее совещание фракции НС «Мой шаг».
Премьер-министр Республики Армения Никол Пашинян также присутствовал на заседании правления партии «Гражданский договор».