Ամեն ինչից՝ մի քիչ, մի քիչ. ինչի մասին են խոսել Սարգսյանն ու Պուտինը Եվրոպական խաղերի փակմանը
ԵՐԵՎԱՆ, 3 ՀՈՒԼԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ նախագահ Արմեն Սարգսյանն անդրադարձել է Մինսկում Եվրոպական երկրորդ խաղերի փակման արարողության ժամանակ իր և ՌԴ նախագահ Վլադիմիր Պուտինի զրույցին:
Ինչպես հաղորդում է «Արմենպրես»-ի թղթակիցը Մինսկից վերադառնալու ընթացքում լրագրողները ՀՀ նախագահից հետաքրքրվեցին, թե ինչի մասին է խոսել ՌԴ նախագահի հետ.
«Ի՞նչ կարող էին խոսել երկու նախագահները Մինսկում՝ Եվրոպական երկրորդ խաղերի փակման ժամանակ: Ամեն ինչից՝ մի քիչ, մի քիչ»,- ասաց Արմեն Սարգսյանը։
ՀՀ նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչության տարածած տեսանյութում երևում է, թե ինչպես են ՀՀ նախագահ Արմեն Սարգսյանն ու ՌԴ նախագահ Վլադիմիր Պուտինը զրուցում:

Обо всем понемножку: о чем говорили Саркисян и Путин на закрытии Европейских игр
Президент Армении Армен Саркисян коснулся своей беседы с президентом РФ Владимиром Путиным на церемонии закрытия вторых Европейских игр в Минске.
Как передает корреспондент Арменпресс, по дороге из Минска журналисты поинтересовались у президента Армении, о чем он говорил с президентом РФ.
“О чем могли говорить два президента в Минске во время закрытия вторых Европейских игр? Обо всем понемножку”, - сказал Армен Саркисян.
В видеоматериале, распространенном управлением по связям с общественностью аппарата президента РА, видно, как беседуют президент РА Армен Саркисян и президент РФ Владимир Путин.