SOAD-ը նոր ալբոմ կթողարկի
ԵՐԵՎԱՆ, 10 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Աշխարհահռչակ Sistem of a down ռոք խումբը հայտարարել է նոր ալբոմ թողարկելու մասին: Ինչպես հաղորդում է «Արմենպրես»-ը, այս մասին հայտնում է nme.com-ը: Խումբը հայտարարել է, որ պատրաստ է նոր ալբոմի թողարկմանը, որը կներառի 15 երգ:
Խմբի թմբկահար Ջոն Դոլմայանը նշել է, որ նոր ալբոմի վրա իրենք աշխատել են վերջին 6 ամիսը: «Արդեն 15 երգ կա, որոնք մեր կարծիքով արժանի են ալբոմում տեղ գտնելու համար: Ամեն ինչ դեռ 100 տոկոսով պատրաստ չէ, բայց մեր պլաններն առաջ են գնում»,- ասել է Դոլմայանը:
Նա հավելել է, որ իրենց ունակությունները հիմա ավելի շատ են, քան երբևէ, ուստի փորձում են ինչ-որ նոր նախաձեռնությամբ հանդես գալ: «Մենք չենք պատրաստվում ստեղծել Toxicity ալբոմի շարունակությունը միայն նրա համար, որ այն մեր ամենամեծ ալբոմն է եղել: Սա պետք է ինչ-որ նոր բան լինի SOAD-ի երկրպագուների նոր սերնդի համար, որպեսզի բոլորը կարողանան տեսնել, որ մենք տեղում կանգ չենք առնում»,- ասել է Ջոն Դոլմայանը՝ ևս մեկ անգամ շեշտելով, որ խումբն անպայման նոր ալբոմ կթողարկի, պարզապես այս պահին չեն կարող ասել, թե ինչ ժամկետներում այն պատրաստ կլինի:

SOAD выпустит новый альбом
Всемирно-известная рок-группа Sistem of a down заявила о выпуске нового альбома. Как передает «Арменпресс», об этом сообщает сайт nme.com. предполагается, что в альбом будут вл;ючены 15 песен.
Ударник группы Джон Долмаян сказал, что они работали над новым альбомом в течение последних 6 месяцев. «Уже есть 15 песен, которые, как мы думаем, достойны быть включенными в альбом. Пока еще все готово не на 100%, однако наши планы продвигаются»,- сказал Джон Долмаян.
Он добавил, что сейчас их мастерство возросло, и они пытаются сделать что-то новое.
«Мы не хотим делать продолжение альбома Toxicity только лишь потому, что это был наш самый крупный альбом. Мы хотим сказать что-то новое новому поколению поклонников SOAD, чтобы все увидели, что мы не стоим наместе»,- сказал Джон Долмаян, подтвердив намерение выпустить новый альбом, однако точных сроков он не назвал.