Անջելինա Ջոլին երեխաների հետ միասին նկարվել Է Vogue-ի ֆոտոշարքում
ԵՐԵՎԱՆ, 19 ՀՈԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հոլիվուդյան դերասանուհի Անջելինա Ջոլին իր ամուսնու՝ Բրեդ Փիթի եւ երեխաների հետ միասին նկարվել են ընտանեկան ֆոտոսեսիայում Vogue փայլերես հանդեսի համար: Նկարների հեղինակն ամերիկացի լուսանկարիչ Էննի Լեյբովիցն Է:
Լուսանկարներում Ջոլին երեխաների հետ կեցվածք Է ընդունում ծովի ափին: Դերասանուհին նաեւ նկարվել Է հանդեսի նոր համարի շապիկի համար:
Vogue-ին տված հարցազրույցում նա պատմել Է Փիթի հետ համատեղ կյանքի մասին եւ խոստովանել, որ իրենց մոտ ամեն ինչ չԷ, որ հարթ Է ընթանում: «Իմ նոր ֆիլմում ամուսինները, որոնք ժամանել են Ֆրանսիայի հարավ, փորձում են փրկել իրենց ամուսնությունը: Նրանց դերը խաղացել ենք մենք՝ Բրեդի հետ: Իրականում մեր ամուսնության մեջ նույնպես բնավ ամեն ինչ չԷ, որ իդեալական Է: Մենք խնդիրներ ունենք»,-ասել Է նա:
40-ամյա Ջոլին եւ 51-ամյա Փիթը դաստիարակում են երեք որդեգրված երեխաների՝ կամբոջացի Մեդդոքսին, վիետնամցի Պակսին եւ եթովպուհի Զախարային: Զույգն ունի նաեւ երեք կենսաբանական երեխաներ՝ դուստրը՝ Շայլոն, երկվորյակներ Նոքսը եւ Վիվիենը: Դերասանները հարաբերություններ են հաստատել 2005 թվականից, ամուսնացել են 2014 թվականի օգոստոսին:

Джоли с детьми снялась в фотосессии для Vogue
Голливудская актриса Анджелина Джоли вместе со своим мужем Брэдом Питтом и детьми снялась в семейной фотосессии для глянцевого журнала Vogue. Автором снимков стала американский фотограф Энни Лейбовиц, сообщает Арменпресс со ссылкой на Lenta.ru.
На фотографиях Джоли с детьми позирует на берегу моря. Актриса также снялась для обложки нового номера журнала.
В интервью Vogue она рассказала о совместной жизни с Питтом и призналась, что у них не все идет гладко. «В моем новом фильме муж с женой, которые приехали на юг Франции, пытаются спасти свой брак. Их роль исполнили мы с Брэдом. На самом деле, в нашем браке тоже далеко не все идеально. И у нас есть проблемы», — сказала она.
40-летняя Джоли и 51-летний Питт воспитывают троих приемных детей: камбоджийца Мэддокса, вьетнамца Пакса и эфиопку Захару. У пары также есть трое биологических детей: дочь Шайло, близнецы Нокс и Вивьен. Актеры состоят в отношениях с 2005 года, поженились в августе 2014-го.