Ոստիկանությունը որոնում է Շիրակի մարզի Քեթի համայնքի անհետ կորած բնակչին
ԵՐԵՎԱՆ, 26 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Գյումրի քաղաքի ոստիկանության Մուշի բաժնի կողմից որպես անհայտ կորած որոնվում է Շիրակի մարզի Քեթի գյուղի բնակիչ, 1972 թվականին ծնված Հովհաննես Արտուշի Խաչատրյանը: Ինչպես «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին ՀՀ ոստիկանության հասարակայնության հետ կապերի եւ լրատվության վարչությունից, Հովհաննես Խաչատրյանը մայիսի 23-ին՝ ժամը 08:00-ին, գյուղից մեկնել է Գյումրիի Մովսես Խորենացու փողոցի 8-րդ շենքի դիմաց գտնվող կոշիկի վերանորոգման կետ, որտեղ աշխատում է, և տուն չի վերադարձել։
Արտաքին նկարագիրը. հասակը մոտ 165-170 սմ, նիհարավուն կազմվածքով, սև մազերով, օվալաձե դեմքով, աչքերը՝ սև: Հագին եղել է սև սվիտեր, սպորտային սև տաբատ՝ սպիտակ գծերով, դարչնագույն կոշիկներ։
Հովհաննես Խաչատրյանի գտնվելու վայրի վերաբերյալ տեղեկություններ ունենալու դեպքում անհրաժեշտ է զանգահարել 0312-5-85-54, 3-18-61, 3-18-23, 1-02 հեռախոսահամարներով կամ դիմել ոստիկանության մոտակա բաժին։

Полиция разыскивает пропавшего жителя общины Кети Ширакской области
Полиция Гюмри разыскивает как без вести пропавшего жителя общины Кети Ширакской области Ованеса Артушевича Хачатряна, 1972 г.р. Как сообщили «Арменпресс» из управления по информации и связям с общественностью полиции Армении, Ованес Артушевич Хачатрян утром в 8:00 23-го мая выехал из села в Гюмри, в пункт по ремонту обуви на ул. Мовсеса Хоренаци, напротив дома 8, где он работает, и не вернулся.
Описание внешности: рост - 165-170 см, комплекция худая, волосы черные, лицо овальное, глаза черные. Был одет в черный свитер, спортивные черные брюки с белой полосой, коричневые туфли.
Если есть сведения о месте его нахождения, просьба позвонить по номерам 0312-5-85-54, 3-18-61, 3-18-23, 1-02, или же сообщить в ближайшее отделение полиции.