ՀՀ նախագահի ընտրությունների մասին Երեւանում սեմինար կանցկացվի
ԵՐԵՎԱՆ,5ՓԵՏՐՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ:«Կոնրադ Ադենուար» հիմնադրամը և Տարածաշրջանային հետազոտությունների կենտրոնը կազմակերպում են «Նախագահական ընտրություններ. գնահատականներ և առաջարկներ» խորագրով նախընտրական սեմինար: Ինչպես«Արմենպրես»-ին տեղեկացրինՏարածաշրջանային հետազոտությունների կենտրոնից,սեմինարը տեղի կունենափետրվարի 6-ին: Միջոցառումը ներառում է առաջատար վերլուծաբանների և փորձագետների վերլուծությունը Հայաստանի նախագահի ընտրությունների վերաբերյալ:
Միջոցառմանը կներկայացվեն Հայաստանի հաջորդ նախագահի առջև ծառացած հիմնական քաղաքական, տնտեսական և արտաքին քաղաքականության մարտահրավերների մասին օբյեկտիվ գնահատականներ, առաջ կքաշվեն և կքննարկվեն ՀՀ հաջորդ կառավարության համար կարևոր քաղաքական առաջնահերթությունները:

A seminar about Armenia's Presidential elections to kick off in Yerevan
YEREVAN, FEBRUARY 5, ARMENPRESS: Konrad-Adenauer-Foundation and Regional Research Centre are organizing a pre-election seminar dubbed as ''Presidential elections. evaluations and recommendations ". As Regional Research Centre informed Armenpress, the seminar is scheduled for February 6.
Analysis conducted by leading analysts and experts pertain to presidential elections in Armenia are included in the event. Objective estimations regarding the main political, economic and foreign policy challenges Armenia's next President will encounter to be presented during the event. Essential political priorities for the next government are also scheduled to be envisaged then.