Արարատում Ucom-ի սպասարկման կենտրոնը վերաբացվեց Շահումյան 24/2 հասցեում
Արարատի Շահումյան 24/2 հասցեում վերաբացվեց Ucom-ի վաճառքի և սպասարկման կենտրոնը։ Նորացված և առավել հարմարավետ միջավայրը նախատեսված է բաժանորդների սպասարկումն արագ, մատչելի և որակյալ ապահովելու համար։
Վաճառքի և սպասարկման նորացված կենտրոնը ձևավորվել է որպես մեկ միասնական հարթակ, որտեղ բաժանորդը կարող է ոչ միայն միանալ ծառայություններին կամ ստանալ խորհրդատվություն, այլև տեղում ծանոթանալ Ucom-ի ամբողջական թվային էկոհամակարգին՝ ֆիքսված ինտերնետից և շարժական կապից մինչև հեռուստատեսություն, Wi-Fi լուծումներ և խելացի սարքեր։
«Ucom-ի համար կարևոր է, որ ժամանակակից կապի ծառայությունները հասանելի լինեն ոչ միայն մայրաքաղաքում, այլև Հայաստանի բոլոր մարզերում։ Մենք շատ ենք կարևորում սպասարկման կենտրոնների նորացումը՝ մեր բաժանորդներին հարմարավետ միջավայրում սպասարկելու և նրանց առօրյա փորձառությունը բարելավելու համար», - նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Շահումյան 24/2-ի սպասարկման սրահում՝ հուլիսի 27-ից օգոստոսի 31-ը ներառյալ, Unity ցանկացած սակագնային փաթեթին 12 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում բաժանորդները կստանան այն 1 ամիս անվճար օգտագործելու հնարավորություն։ Միանալով Unity փաթեթին՝ բաժանորդն ստանում է ֆիքսված ինտերնետ, շարժական կապ և հեռուստատեսություն՝ մեկ փաթեթով և առավել մատչելի գնով։ Բացի այդ, մինչև օգոստոսի 7-ը ներառյալ, բոլոր նրանք, ովքեր կգնեն ցանկացած սմարթֆոն, կստանան Canyon ապրանքանիշի անլար ականջակալ։
Ucom-ը հետևողականորեն շարունակում է ներդրումներ կատարել իր սպասարկման ցանցի զարգացման և արդիականացման ուղղությամբ՝ նպատակ ունենալով բաժանորդներին ապահովել հասանելի, հարմար և որակյալ սպասարկմամբ Հայաստանի տարբեր քաղաքներում և համայնքներում։
Ծառայությունների հասանելիությունը երկրի բոլոր հատվածներում ապահովելու նպատակով Ucom-ն արդեն բացել է վաճառքի և սպասարկման 74 կենտրոն, որոնցից 52-ը գործում են մարզերում, իսկ 22-ը՝ Երևանում։

В Арарате по адресу ул. Шаумяна, 24/2 открылся обновленный Центр продаж и обслуживания Ucom
В Арарате по адресу ул. Шаумяна, 24/2 вновь открылся центр продаж и обслуживания Ucom. Обновленное и более комфортное пространство создано для того, чтобы обеспечить абонентам быстрое, доступное и качественное обслуживание.
Обновленный центр продаж и обслуживания представляет собой единую площадку, где абоненты могут не только подключить услуги или получить консультацию, но и на месте ознакомиться со всей цифровой экосистемой Ucom — от фиксированного интернета и мобильной связи до телевидения, Wi-Fi-решений и умных устройств.
«Для Ucom важно, чтобы современные услуги связи были доступны не только в столице, но и во всех регионах Армении. Мы уделяем большое внимание обновлению центров обслуживания, чтобы обслуживать наших абонентов в комфортной обстановке и улучшать их повседневный клиентский опыт», — отметил генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
С 27 июля по 31 августа включительно абоненты, которые в центре обслуживания по адресу ул. Шаумяна, 24/2 подключатся к любому тарифному пакету Unity с обязательством на 12 месяцев, смогут пользоваться им в течение одного месяца бесплатно. Подключаясь к пакету Unity, абонент получает фиксированный интернет, мобильную связь и телевидение в одном пакете по более выгодной цене.
Кроме того, до 7 августа включительно все покупатели любого смартфона получат в подарок беспроводные наушники бренда Canyon.
Ucom последовательно продолжает инвестировать в развитие и модернизацию своей сети обслуживания, стремясь обеспечить абонентам доступный, удобный и качественный сервис в разных городах и населенных пунктах Армении.
Отметим, что для обеспечения доступности услуг во всех частях страны Ucom уже открыл 74 центра продаж и обслуживания, 52 из которых находятся в регионах, а 22 — в Ереване.