Մինչև 2% քեշբեք, անվճար Mastercard և անվճար ArCa քարտ IDSalary-ին միանալու դեպքում
Ստացիր աշխատավարձդ IDBank-ի Mastercard Standard քարտով և մինչև մարտի 20-ը ստացիր մինչև 2% քեշբեք 1000+ ՀՀ դրամի տեղական ու միջազգային վճարումներից: Արշավից օգտվելու համար պետք է պարզապես միանալ IDBank-ի IDSalary աշխատավարձային փաթեթին։
Արշավի ընթացքում կամ դրա ավարտից հետո ցանկության դեպքում կարող եք պատվիրել Arca քարտ, և այդ պահից քեշբեքը կշարունակեք ստանալ Arca քարտով՝ համաձայն պետական ծրագրով նախատեսված պայմանների։ IDSalary փաթեթի շրջանակում Arca քարտը սպասարկվում է անվճար գործողության ողջ ընթացքում։
Մեկ գործարքի համար տրամադրվում է առավելագույնը 6,000 ՀՀ դրամի քեշբեք։ Մեկ ամսվա համար տրամադրվում է հանրագումարային առավելագույնը 60,000 ՀՀ դրամի քեշբեք՝ անկախ արշավի ընթացքում ձեռք բերած Mastercard-երի քանակից։
Mastercard Standard-ի առաջարկը գործում է 2026թ․ հունվարի 20-ից մինչև մարտի 20-ը։ Այն պահից սկսած, երբ ձեռք կբերեք ArCa քարտ, Mastercard-ի նկատմամբ հետվճարի առաջարկը կդադարի գործել։ Քեշբեքը ենթակա է հարկման օրենքով սահմանված կարգով։ Դուք այն ստանում եք արդեն հարկված։

Up to 2% cashback, free Mastercard and free ArCa card when you join IDSalary
Get your salary with IDBank's Mastercard Standard card and get up to 2% cashback on AMD 1,000+ local and international payments until March 20. To use the Campaign, you just need to join IDBank's IDSalary package.
During the campaign or after its end, if you wish, you can order an ArCa card, and from that moment you will continue to receive cashback with the ArCa card, according to the conditions provided by the state program. As part of the IDSalary package, the ArCa card is serviced for free during the entire period of operation.
Maximum cashback of 6,000 AMD is provided for one transaction. A total of 60,000 AMD cashback is provided per month, regardless of the number of Mastercards acquired during the campaign.
The Mastercard Standard offer is valid from January 20 to March 20, 2026. From the moment you purchase an ArCa card, the Mastercard cashback offer will no longer apply. Cashback is subject to taxation in accordance with the law. You receive it already taxed.