Մինչև 2% քեշբեք, անվճար Mastercard և անվճար ArCa քարտ IDSalary-ին միանալու դեպքում
Ստացիր աշխատավարձդ IDBank-ի Mastercard Standard քարտով և մինչև մարտի 20-ը ստացիր մինչև 2% քեշբեք 1000+ ՀՀ դրամի տեղական ու միջազգային վճարումներից: Արշավից օգտվելու համար պետք է պարզապես միանալ IDBank-ի IDSalary աշխատավարձային փաթեթին։
Արշավի ընթացքում կամ դրա ավարտից հետո ցանկության դեպքում կարող եք պատվիրել Arca քարտ, և այդ պահից քեշբեքը կշարունակեք ստանալ Arca քարտով՝ համաձայն պետական ծրագրով նախատեսված պայմանների։ IDSalary փաթեթի շրջանակում Arca քարտը սպասարկվում է անվճար գործողության ողջ ընթացքում։
Մեկ գործարքի համար տրամադրվում է առավելագույնը 6,000 ՀՀ դրամի քեշբեք։ Մեկ ամսվա համար տրամադրվում է հանրագումարային առավելագույնը 60,000 ՀՀ դրամի քեշբեք՝ անկախ արշավի ընթացքում ձեռք բերած Mastercard-երի քանակից։
Mastercard Standard-ի առաջարկը գործում է 2026թ․ հունվարի 20-ից մինչև մարտի 20-ը։ Այն պահից սկսած, երբ ձեռք կբերեք ArCa քարտ, Mastercard-ի նկատմամբ հետվճարի առաջարկը կդադարի գործել։ Քեշբեքը ենթակա է հարկման օրենքով սահմանված կարգով։ Դուք այն ստանում եք արդեն հարկված։

Кэшбэк до 2%, бесплатная карта Mastercard и бесплатная карта ArCa при присоединении к IDSalary
Получайте зарплату с помощью карты Mastercard Standard IDBank и получайте кэшбэк до 2% на местные и международные платежи от 1000 драмов РА до 20 марта. Чтобы воспользоваться кампанией, просто присоединитесь к зарплатному пакету IDBank IDSalary.
Во время акции или после её завершения, по вашему желанию, вы можете заказать карту Arca, и с этого момента вы продолжите получать кэшбэк по карте Arca в соответствии с условиями государственной программы. В рамках пакета IDSalary карта Arca обслуживается бесплатно в течение всего периода эксплуатации.
Максимальный кэшбэк за одну транзакцию составляет 6000 драмов РА. Общий максимальный кэшбэк за один месяц — 60 000 драмов РА, независимо от количества карт Mastercard, приобретённых в ходе акции.
Предложение для карты Mastercard Standard действительно с 20 января по 20 марта 2026 года. После оформления карты ArCa предложение кэшбэка по Mastercard прекращает своё действие. Кэшбэк облагается налогом в соответствии с законодательством и предоставляется уже с учётом налога.