ՀՀ ԱԽ քարտուղարն ու Բեռլինի Դաշնային հետախուզական ծառայության փոխնախագահը քննարկել են մի շարք հարցեր
Հայաստանի անվտանգության խորհրդի քարտուղար Արմեն Գրիգորյանը Բեռլինում աշխատանքային ճաշ է ունեցել Դաշնային հետախուզական ծառայության փոխնախագահ Դագ Բեհրի հետ:
«Արմենպրես»-ի փոխանցմամբ՝ ՀՀ ԱԽ գրասենյակից հայտնում են, որ կողմերը մտքեր են փոխանակել երկկողմ հետաքրքրություն ներկայացնող մի շարք հարցերի շուրջ:

Секретарь Совета безопасности Армении провел рабочий обед с замдиректора Федеральной разведывательной службы Германии
Секретарь Совета безопасности Армении Армен Григорян провел в Берлине рабочий обед с заместителем директора Федеральной разведывательной службы Дагом Бэром (Dag Baehr).
Как сообщили Арменпресс в пресс-службе аппарата СБ Армении, стороны обменялись мнениями по ряду вопросов, представляющих взаимный интерес.