Մհեր Գրիգորյանի գլխավորած պատվիրակությունը Մոսկվայում կմասնակցի ՀՀ-ՌԴ տնտեսական համագործակցության միջկառավարական հանձնաժողովի նիստին
ԵՐԵՎԱՆ, 20 ԴԵԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ։ Մոսկվայում տեղի կունենա Հայաստանի և Ռուսաստանի միջև տնտեսական համագործակցության միջկառավարական հանձնաժողովի 23-րդ նիստը։
«Արմենպրես»-ի փոխանցմամբ՝ նիստին մասնակցելու նպատակով ՀՀ փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանի գլխավորությամբ պատվիրակություն է գործուղվել Մոսկվա։
Պատվիրակության կազմում են ՀՀ ԱԳ նախարարի տեղակալ Մնացական Սաֆարյանը, ԿԳՄՍ նախարարի տեղակալ Արթուր Մարտիրոսյանը, ՀՀ տարածքային կառավարման և ենթակառուցվածքների նախարարի տեղակալ Արմեն Սիմոնյանը, ՀՀ էկոնոմիկայի նախարարի տեղակալ Նարեկ Հովակիմյանը, ՀՀ պետական եկամուտների կոմիտեի նախագահի տեղակալ Աշոտ Մուրադյանը։

Делегация, возглавляемая Мгером Григоряном, в Москве примет участие в заседании межправительственной комиссии Армения-Россия по экономическому сотрудничеству
В Москве состоится 23-е заседание межправительственной комиссии по экономическому сотрудничеству между Арменией и Россией.
Как сообщает Арменпресс, для участия в заседании в Москву выехала ​​делегация во главе с вице-премьером РА Мгером Григоряном.
В составе делегации - заместитель министра иностранных дел Армении Мнацакан Сафарян, заместитель министра ОНКС Артур Мартиросян, заместитель министра территориального управления и инфраструктур Армен Симонян, заместитель министра экономики Нарек Овакимян, заместитель председателя Комитета государственных доходов Ашот Мурадян.