Համապատասխան կառույցները ստուգում են ՀՀ վարչապետի աշխատակազմի տվյալների բազայի վրա հարձակման մասին տեղեկության իսկությունը
ԵՐԵՎԱՆ, 18 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Համապատասխան կառույցները ստուգում են ռուս հաքերների կողմից ՀՀ վարչապետի աշխատակազմի տվյալների բազայի վրա հարձակման մասին տեղեկության իսկությունը: Այս մասին «Արմենպրես»-ին տեղեկացրեց ՀՀ վարչապետի աշխատակազմի Տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչության պետ Արմեն Խաչատրյանը:
«Համապատասխան կառույցները ստուգում են տեղեկատվության իսկությունը, այս պահին դրա հաստատումը չունենք»,-ասաց Խաչատրյանը:

Соответствующие структуры проверяют достоверность информации об атаке российских хакеров на сайт аппарата премьера Армении
Соответствующие структуры проверяют достоверность информации об атаке российских хакеров на базу данных аппарата премьер-министра Армении. Об этом сообщил Арменпресс начальник Департамента информации и по связям с общественностью аппарата премьер-министра Армении Армен Хачатрян.
“Соответствующие структуры проверяют достоверность информации, на данный момент у нас нет подтверждения этого факта”, - сказал Хачатрян.