Հայկական Ucraft-ը ճանաչվել է 2023-ի թոփ 20 ծրագրային պրոդուկտներից մեկն աշխարհում
ԵՐԵՎԱՆ, 17 ՓԵՏՐՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հայկական Ucraft կայքերի ստեղծման հարթակը Crozdesk-ի կողմից ճանաչվել է 2023 թվականի աշխարհի լավագույն 20 ծրագրային պրոդուկտներից մեկը։ «Արմենպրես»-ի փոխանցմամբ՝ այս մասին ընկերությունը հայտնել է «Լինկդին» հարթակում:
Ucraft-ը կայքերի պատրաստման հարթակ է, որտեղ հնարավոր է առանց ծրագրավորման և դիզայնի հմտությունների ստեղծել պրոֆեսիոնալ կայքեր մեծ և միջին բիզնեսների համար՝ պորտֆոլիո, բլոգ, օնլայն խանութ: Հարթակը հնարավորություն է տալիս օգտագործել խմբագրման պարզ ու արդյունավետ գործիքներ՝ անկախ ոլորտից։
Ucraft-ի հետ մեկտեղ Crozdesk-ի վարկանշում են ընդգրկվել նաև WordPress-ը, SquareSpace-ը Wix-ը, Webly-ն և այլն։
Crozdesk-ը վերլուծում է ծրագրային ապահովման հազարավոր վաճառողների և օգնում միլիոնավոր ձեռնարկություններին ամբողջ աշխարհում բարձրացնել իրենց արտադրողականությունը:

Армянский Ucraft признан одним из 20 лучших в мире программных продуктов 2023 года
Армянская платформа для создания веб-сайтов Ucraft была признана Crozdesk-ом одним из 20 лучших в мире программных продуктов 2023 года. Как передает «Арменпресс», компания сообщила об этом на платформе LinkedIn.
Ucraft - платформа для создания сайтов, на которой без навыков программирования и дизайна можно создавать профессиональные сайты для крупного и среднего бизнеса: портфолио, блоги, интернет-магазины. Платформа позволяет использовать простые и эффективные инструменты редактирования независимо от области.
Наряду с Ucraft в рейтинг Crozdesk также вошли WordPress, SquareSpace, Wix, Webly и другие платформы.
Crozdesk анализирует тысячи поставщиков программного обеспечения и помогает миллионам компаний по всему миру повысить свою производительность.