Փոփոխվել են Ucom շարժական կապի ծառայության Level Up կանխավճարային սակագնային պլանների ամսավճարները
ԵՐԵՎԱՆ, 8 ՓԵՏՐՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ucom շարժական կապի ծառայության Level Up կանխավճարային սակագնային պլանների նոր և առկա բաժանորդները 2023 թվականի մարտի 2-ից կօգտվեն ծառայությունից փոփոխված ամսավճարով` պահպանելով ներառումների ամբողջական ծավալը։ Փոփոխությունն արվել է` ելնելով ցանցի շարունակական արդիականացման և մատուցվող ծառայությունների բարձր որակի պահպանման անհրաժեշտությունից։
Մասնավորապես, Level Up 1700 և Level Up 1700 Մարզային կանխավճարային սակագնային պլանի բաժանորդներն այսուհետ կվճարեն ամսական 1800 դրամ նախկին 1700-ի փոխարեն։ Իսկ Level Up 2700, Level Up 4700 և Level Up 8700 կանխավճարային սակագնային պլանների օգտատերերը կստանան իրենց սակագնային պլաններով նախատեսված բոլոր ներառումները՝ ամսական վճարելով համապատասխանաբար 2900, 4900 և 8900 դրամ։
Բաժանորդային պայմանագրի անքակտելի մասը կազմողԸնդհանուր դրույթների ու պայմանների17․7 կետով սահմանված է ինչպես բաժանորդային պայմանագրերում, այնպես էլ նշյալ «Ընդհանուր դրույթներ և պայմաններում» «Յուքոմ» ՓԲԸ կողմից ցանկացած ժամանակ միակողմանիորեն փոփոխությունների և լրացումների իրականացման իրավունքը։ Փոփոխությունները և լրացումները ուժի մեջ մտնելուց 7 (յոթ) օր առաջ հրապարակվում են «Յուքոմ» ընկերության պաշտոնական կայքում։

Changes have been applied to monthly fees of LevelUp prepaid tariff plans of Ucom mobile services
YEREVAN, FEBRUARY 8, ARMENPRESS. From March 2, 2023, all new and existing subscribers of Level Up prepaid tariff plans of Ucom’s mobile services will benefit from the latter with a changed monthly fee, preserving the access to the full scope of inclusions. The change is applied due to the need of network’s continuous modernization and maintaining the high quality of the services provided, Ucom said in a press release.
In particular, the subscribers of Level Up 1700 and Level Up 1700 Regional prepaid tariff plans will pay the monthly fee of 1800 AMD instead of the previous1700. And the users of Level Up 2700, Level Up 4700 and Level Up 8700 prepaid tariff plans will get all the inclusions provided by their tariff plans by paying 2900, 4900 and 8900 drams per month, respectively.
Clause 17.7 of theGeneral Terms and Conditions, which is an integral part of the Subscription Agreement, defines the right of “Ucom” CJSC to unilaterally implement changes and additions at any time, both in the Subscription Agreements and in the aforementioned "General Terms and Conditions". All the changes and additions are published on Ucom's official website 7 (seven) days prior to entering into force.