Ucom շարժական ինտերնետի uGo Super 6500 հատուկ առաջարկը դարձել է մշտական
ԵՐԵՎԱՆ, 24 ՕԳՈՍՏՈՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: «Յուքոմ» ընկերության շարժական ինտերնետ ծառայության հատուկ առաջարկը՝uGo Super 6500 սակագնային պլանը,դարձել է մշտական։
Նշվում է, որ uGo Super 6500-ին 12 ամսով միանալու դեպքում բաժանորդները կստանան անսահմանափակ ինտերնետից օգտվելու հնարավորություն: Ավելին՝ uGo Super 6500 սակագնային պլանին 18 ամսով բաժանորդագրվելու պարագայում, անսահմանափակ ինտերնետին ի լրումն բաժանորդները կարող են ձեռք բերել uFi շարժական Wi-Fi մոդեմն ընդամենը 1 դրամով:
«Եթե Ձեր աշխատանքը կազմակերպում եք ոչ միայն գրասենյակային տարածքներում, այլև սրճարաններում, զբոսայգիներում, հանգստյան տներում կամ ուղղակի բնության գրկում, ապա uGo Super 6500 սակագնային պլանով տրամադրվող անսահմանափակ ինտերնետի շնորհիվ Դուք միշտ կապի մեջ կլինեք Ձեր մտերիմների հետ և, ինչու՞ ոչ, կկիսվեք ճանապարհային տպավորություններով», - ասել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրենԱրա Խաչատրյանը։
uFi շարժական Wi-Fi մոդեմը հնարավորություն է տալիս ինտերնետին միացնել մինչև 10 սարքավորում Wi-Fi-ի և 1 համակարգիչ USB լարի միջոցով, ինչը նշանակում է, որ դրան կարելի է միացնել ոչ միայն սմարթֆոններ, պլանշետներ ու նոթբուքներ, այլև 1 ստացիոնար համակարգիչ:

Специальное предложение мобильного интернета Ucom uGo Super 6500 стало постоянным
Специальное предложение услуги мобильного интернета «Ucom» - тарифный план uGo Super 6500 стало постоянным.
Отмечается, что при подключении к uGo Super 6500 на 12 месяцев абоненты получат неограниченный доступ в интернет. Более того, в случае подключения к тарифному плану uGo Super 6500 на 18 месяцев, помимо безлимитного интернета, абоненты могут приобрести мобильный Wi-Fi модем uFi всего за 1 драм.
«Если вы организуете свою работу не только в офисных помещениях, но и в кафе, парках, домах отдыха или просто на лоне природы, благодаря безлимитному интернету, предоставляемому тарифным планом uGo Super 6500, вы всегда будете на связи с близкими. И даже сможете делиться своими впечатлениями от путешествия», - отметил генеральный директор компании «Ucom» Ара Хачатрян.
Портативный Wi-Fi модем uFi позволяет подключать к интернету до 10 устройств по Wi-Fi и 1 компьютер по USB-кабелю, а это значит, что к нему можно подключить не только смартфоны, планшеты и ноутбуки, но и 1 стационарный компьютер.