Ucom-ը երկարացնում է անասահմանափակ ինտերնետի առաջարկը Level Up 4700 եւ Level Up 5500 բաժանորդների համար
ԵՐԵՎԱՆ, 15 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ucom ընկերությունը երկարաձգել է անսահմանափակ ինտերնետից օգտվելու հնարավորության ժամկետները։ Ս․թ․ հունիսին մեկնարկած Ucom ձայնային ծառայությանLevel Up 4700 կանխավճարայինևLevel Up 5500 հետվճարայինսակագնային պլանների նոր և առկա բաժանորդները կշարունակեն օգտվել անսահմանափակ ինտերնետից մինչև 2022 թվականի հունվարի 31-ը:
«Level Up սակագնային պլանների շարքում մենք ի սկզբանե հնարավորություն ենք ընձեռել ոչ միայն Level Up 8500 և Level Up 8700 սակագնային պլանների բաժանորդներին օգտվելու իրական անսահմանափակ ինտերնետից, այլև հատուկ առաջարկի շրջանակում ստեղծել ենք այդ հնարավորությունը նաև Level Up 4700 և Level Up 5500 սակագնային պլանների բաժանորդների համար։ Ուրախությամբ հայտնում եմ, որ անսահմանափակը շարունակվում է, և վերջիններս կարող են մոտակա 4 ամիսների ընթացքում չմտածել ինտերնետի ծավալի սպառման մասին, հատկապես ուսումնական տարվա սկզբին, երբ հարկ է լինում օգտվել բազմաթիվ ուսումնական նյութերից և հավելվածներից»,- նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրենԱրա Խաչատրյանը։
Նույնիսկ ամենամատչելի՝Level Up 1700կանխավճարային սակագնային պլանի բաժանորդները հնարավորություն ունեն անսահմանափակ օգտվելու այսօր մեծ պահանջարկ ունեցող կրթական այնպիսի հավելվածներից և հարթակներից, որոնք են Coursera-ն, Duolingo-ն, Zoom-ը, Google Classroom-ը, Microsoft Teams -ը և այլն:

Ucom продлевает предложение безлимитного интернета для абонентов Level Up 4700 и Level Up 5500
Ucom продлил срок безлимитного доступа в Интернет. Новые и существующие абоненты предоплаченных тарифных планов Level Up 4700 и постоплатные тарифные планы Level Up 5500, запущенные в июне 2010 года, будут продолжать пользоваться безлимитным интернетом до 31 января 2022 года.
«Среди тарифных планов Level Up мы изначально возможность пользоваться настоящим безлимитным интернетом предоставили не только абонентам тарифных планов Level Up 8500 и Level Up 8700, но в рамках специального предложения мы создали такую возможность и для абонентов тарифных планов Level Up 4700 и Level Up 5500. Рад сообщить, что безлимит продолжается. Абоненты могут не думать о потреблении интернета и в последующие 4 месяца, особенно в начале учебного года, когда необходимо использовать множество учебных материалов и приложений», - сказал генеральный директор Ucom Ара Хачатрян.
Даже абоненты самого доступного предоплаченного тарифного плана Level Up 1700 будут иметь неограниченный доступ к самым популярным платформам образовательных приложений, таким как Coursera, Duolingo, Zoom, Google Classroom, Microsoft Teams и т. д.