Կես գին. «Ռոստելեկոմ»-ը ներկայացնում է հերթական գարնանային հատուկ առաջարկը
ԵՐԵՎԱՆ, 15 ՄԱՐՏԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: 2021թ մարտի 15-ից սկսած «Ռոստելեկոմ»-ը հանդես է գալիս նոր՝ «Կես գին» հատուկ առաջարկով, որի շրջանակներում ընկերության նոր բաժանորդները առաջին 2 ամիսների ընթացքում մատուցվող ծառայությունները կստանան կես գնով։
«Ռոստելեկոմ»-ի բաժանորդները, ովքեր մարտի 15-ից մայիսի 15-ն ընկած ժամանակահատվածում կբաժանորդագրվեն Տրիո ծառայությունների փաթեթին 1 տարի ժամկետով, ծառայությունների ակտիվացման պահից սկսած 2 ամիս շարունակ կվճարեն իրենց սակագնային փաթեթի համար սահմանված ամսավճարի կեսը և կօգտվեն հետևյալ առավելություններից՝
• Ինտերնետի կրկնապատիկ արագություն + WiFi
• Սմարթ հեռուստատեսության բազմաթիվ ալիքներ, որից 20-ը ընտրովի սկզբունքով,
• ֆիքսված հեռախոսակապ և մի շարք այլ առավելություններ։
Առաջարկը գործում է նաև բոլոր նրանց համար, ովքեր կբաժանորդագրվեն Մոնո Կոմֆորտ, Մոնո Ուլտրա և Մոնո Պրեմիում ինտերնետ ծառայության փաթեթներին 1 տարի ժամկետով՝ ստանալով
• Ծառայությունների մատուցման առաջին2 ամիսները կես գնով
• Ինտերնետիեռապատիկարագություն + WiFi
Առաջարկի պայմաններին ծանոթանալ հնարավոր է` զանգահարելով 060464646 հեռախոսահամարով կամ այցելելով ընկերության կայք հետևյալ հղումով՝ https://www.rtarmenia.am/am/for-home/half-price_21/ ։
Վճարի՛ր կեսը, ստացի՛ր ամբողջը։
«ՌՈՍՏԵԼԵԿՈՄ», «ՋԻԷՆՍԻ-ԱԼՖԱ» ՓԲԸ (www.rtarmenia.am)
2012թ. դեկտեմբերից ՀՀ-ում հեռահաղորդակցության ոլորտի առաջատար օպերատորներից մեկը՝ՋԻԷՆՍԻ-ԱԼՖԱ ՓԲԸ-ն հաջողությամբ մատուցում է ինտերնետ հասանելիության և ֆիքսված հեռախոսակապի ծառայություններ Rostelecom ապրանքանիշի ներքո:
2013թ. սեպտեմբեր ամսից ընկերությունը «ՀԻԲՐԻԴ ՍՈԼՅՈՒՇՆԶ» ընկերության հետ համատեղ մատուցում է նոր սերնդի Այփի հեռուստատեսության ծառայությունը ևս։ 2015թ․ սեպտեմբերին ընկերությունը ներկայացրել է լիովին նոր Սմարթ հեռուստատեսությունը, որն առանձնանում է իր նորարարական լուծումներով և հնարավորություններով։
«Ռոստելեկոմի» ցանցըՀայաստանում կառուցված է օպտիկա-մանրաթելային մալուխով, որի երկարությունը կազմում է ավելի քան 3000 կմ` ծածկելով ՀՀ տարածքի 80%-ը:
Իրանի և Վրաստանի օպերատորների միջոցով «Ռոստելեկոմի» ցանցը փոխկապակցված է տարածաշրջանի հիմնական մայրուղային ցանցերի և տրաֆիկի փոխանակման խոշորագույն կենտրոնների հետ:
Ընկերության կորպորատիվ հաճախորդների ցանկում են խոշորագույն ձեռնարկություններ ու բանկեր, ՀՀ կառավարությունը և պետական մարմիններ, հեռահաղորդակցության ընկերություններ և միջազգային կազմակերպություններ:
Գերժամանակակից տեխնոլոգիաների կիրառումը ընկերությանը հնարավորություն է տալիս լիովին բավարարել ժամանակակից բաժանորդի կարիքները՝ տարածվելով և ծառայությունների հասանելիությունն ապահովելով ՀՀ ողջ տարածքով:
2014թ.-ից ընկերությունը բնակչությանը ծառայություններ է մատուցում Երևան քաղաքի Կենտրոն, Էրեբունի, Նուբարաշեն, Աջափնյակ, Դավիթաշեն, Մալաթիա-Սեբաստիա, Նոր Նորք և Ավան, Արաբկիր, Շենգավիթ վարչական շրջաններում և Աբովյան, Չարենցավան, Հրազդան, Վանաձոր, Գյումրի, Աշտարակ, Մեծամոր, Արմավիր, Մասիս, Արտաշատ, Արարատ, Սևան, Դիլիջան, Իջևան, Կապան, Մարտունի, Ալավերդի և Քաջարան քաղաքներում: Նշված բոլոր քաղաքներում գործում են վաճառքի և սպասարկման սրահներ:
«ՌՈՍՏԵԼԵԿՈՄ» ԲԲԸ-ն (www.rostelecom.ru) Ռուսաստանի և Եվրոպայի հեռահաղորդակցության ոլորտի խոշորագույն և դինամիկ զարգացող ընկերությունների խումբ է, որը ծառայություններ է մատուցում ոլորտի բոլոր սեգմենտներում Ռուսաստանի ողջ տարածքով:
Ընկերությունը առաջատար դիրք է գրավում ինտերնետի հասանելիության և վճարովի հեռուստատեսության ծառայությունների ռուսաստանյան շուկայում. Ինտերնետ հասանելիության ծառայությունից օգտվողների թիվը գերազանցում է 10.9 մլն-ը, իսկ վճարովի հեռուստատեսությանը՝ 7.7 մլն-ը:
«Ռոստելեկոմ» ԲԲԸ-ն առաջատարն է ռուսաստանյան պետական կառույցների և բոլոր մակարդակների կորպորատիվ հաճախորդներին մատուցվող հեռահաղորդակցության ծառայությունների շուկայում:
Ընկերությունը առաջատար դիրքեր ունի նաև Էլեկտրոնային կառավարության համար ինովացիոն լուծումների, ամպային տեխնոլոգիաների կիրառման, առողջապահության, կրթության, անվտանգության, կենցաղ-կոմունալ ծառայությունների ոլորտներում:
Ընկերության կայուն ֆինանսական վիճակը հաստատվում է վարկանիշային աղյուսակներում գրաված դիրքերով՝ Fitch Ratings գործակալությունն այն գնահատում է վարկանիշային աղյուսակի "BBB-" մակարդակում, իսկ Standard&Poor’s գնահատմամբ այն "BB+" է:

Плати половину: «Ростелеком» представляет очередное весеннее специальное предложение
С 15 марта 2021 года «Ростелеком» в Армении представляет новое специальное предложение «Плати половину», в рамках которого новые абоненты компании получат услуги, предоставляемые в течение первых 2 месяцев, за пол цены. Абоненты «Ростелекома», которые подпишутся на пакетные услуги «Трио» сроком на 1 год с 15 марта по 15 мая, будут платить половину ежемесячной оплаты за свой тарифный план, и будут пользоваться следующими преимуществами:
• Двойная скорость интернета + Wi-Fi
• Множество телеканалов Smart TV
• Фиксированная телефония и ряд других преимуществ.
Предложение также действует для всех, кто подпишется на пакеты интернет-услуг Mono Comfort, Mono Ultra и Mono Premium сроком на 1 год:
• Первые 2 месяца услуги - за пол цены
• Тройная скорость интернета + Wi-Fi
Чтобы ознакомиться с условиями предложения, можно звонить по номеру 060464646 или посещать веб-сайт компании по следующей ссылке: https://www.rtarmenia.am/ru/for-home/half-price_21/ : Плати половину, получи все!
ЗАО «ДЖИЭНСИ-АЛЬФА», группа «Ростелеком» (www.rtarmenia.am) является одним из крупнейших телекоммуникационных операторов в Республике Армения. В феврале 2012г. компания стала частью группы компаний ОАО «Ростелеком».
С декабря 2012г. компания начала предоставлять телекоммуникационные услуги под брендом «Ростелеком», как дочерняя компания ОАО «Ростелеком». Будучи одной из крупнейших телекоммуникационных компаний Армении «Ростелеком» предоставляет услуги широкополосного доступа в интернет, фиксированной телефонии и ТВ нового поколения (Смарт ТВ и ОТТ) физическим лицам и корпоративным клиентам. В 2012-2013гг. «Ростелеком» реализовал широкомасштабные инвестиции в развитие сетей, благодаря чему в ряде городов РА была внедрена технология «Оптика в каждую квартиру» (GPON). Начиная с 2014г. компания предоставляет телекоммуникационные услуги в городах Ереван (в районах Центр, Эребуни, Нубарашен, Аджапняк, Аван, Нор Норк, Давиташен, Малатия-Себастия, Арабкир, Шенгавит), Абовян,Чаренцаван, Раздан, Ванадзор, Гюмри, Аштарак, Мецамор, Армавир, Масис, Арташат, Арарат, Севан, Дилижан, Иджеван, Капан, Мартуни, Алаверди и Капан. Во всех перечисленных городах задействованы салоны продаж и обслуживания, также представительства.
Сеть компании полностью построена на волоконно-оптических линиях связи с применением передовых технологий, и распространяется по всей территории РА длиною более чем в 3000 км. Сеть «Ростелекома» связана с основными региональными магистральными сетями и присоединяется с международными узлами передачи трафика из Ирана и Грузии. В Ереване «Ростелеком» построил сеть кольцевой структуры с пропускной способностью в 40 ГБ/с, что позволяет обеспечивать абонентов высокоскоростным и беспрерывным доступом в интернет. Корпоративными клиентами компании являются крупнейшие корпорации, Правительство РА и государственные учреждения, международные организации, коммерческие банки, операторы.
ПАО «Ростелеком» (www.rostelecom.ru) – одна из крупнейших в России и Европе телекоммуникационных компаний национального масштаба, присутствующая во всех сегментах рынка услуг связи и охватывающая более 34 млн домохозяйств в России. Компания занимает лидирующее положение на российском рынке услуг ШПД и платного телевидения: количество абонентов услуг ШПД превышает 11,0 млн, а платного ТВ «Ростелекома» - более 7,8 млн пользователей, из которых свыше 2,5 миллиона смотрит уникальный федеральный продукт «Интерактивное ТВ». Консолидированная выручка Группы компаний за 3 кв. 2014 г. составила 75,5 млрд руб., OIBDA достигла 26,1 млрд руб. (34,6% от выручки), чистая прибыль - 24,5 млрд руб. «Ростелеком» является безусловным лидером рынка телекоммуникационных услуг для российских органов государственной власти и корпоративных пользователей всех уровней. Компания - признанный технологический лидер в инновационных решениях в области электронного правительства, облачных вычислений, здравоохранения, образования, безопасности, жилищно-коммунальных услуг. Стабильное финансовое положение Компании подтверждается кредитными рейтингами: агентства Fitch Ratings на уровне «BBB-», а также агентства Standard&Poor’s на уровне «BB+».