Կրկին հղի Մեգան Մարքլն առաջին անգամ հայտնվել Է հանրությանը
ԵՐԵՎԱՆ, 24 ՓԵՏՐՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Արքայազն Հարրիի կինը՝ Մեգան Մարքլը, իր հղիության մասին հայտարարելուց հետո առաջին անգամ տեսախցիկների առջեւ հայտնվել Է իր ամուսնու հետ, տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը:
Օրերս Ցանցում հայտնվել Է աստղային զույգի փոդքասթի տեսագովազդը, որը նկարահանվել Է Կալիֆոռնիայում գտնվող նրանց առանձնատանը: Ամուսինների փոդքասթները թողարկվում են Spotify-ով: Ակտիվիստներին նվիրված դեբյուտային թողարկումը, որն իրեն առավել ցայտուն դրսեւորել Է անցած 2020 թվականին, հունվարին յոթերորդ տեղն Է զբաղեցրել ծառայությունում: Հարրիի խոսքով՝ զրույցների իրենց նոր ձեւաչափը «ոգեւորում Է, մարտահրավեր Է նետում եւ ուսուցանում»: Հարմարավետ ընտանեկան մթնոլորտում ձայնագրման համար Մեգանը հագել Էր 4 հազար դոլար արժողությամբ բաց գույնի զգեստ՝ կիտրոնի ապլիկացիայով, կրել Էր Ecksand-ի՝ 2 հազար դոլար արժողությամբ ժամացույց եւ ոսկե մատանի, Cartier-ի՝ 7 հազար դոլար արժողությամբ թեւնոց եւ արքայազն Հարրիի մոր՝ արքայադուստր Դիանայի ոսկե ժամացույցը, որը գնահատվում Է 25 հազար դոլար: Արքայազնը հագել Էր ճերմակ բլուզ եւ սեւ տաբատ: Զույգն սպասում Է արդեն երկրորդ զավակին: Գրեթե երկու տարի առաջ նրանք որդի ունեցան՝ Արչի Հարիսոն Մաունթբեթեն-Վինձորը, որը Մեծ Բրիտանիայի Եղիսաբեթ Երկրորդ թագուհու ութերորդ ծոռն Է: Ավելի վաղ ռադիո Sputnik-ը հաղորդել Է, որ բրիտանական թագավորական ընտանիքը ցուցադրել Է նորածին Օգոստոսի առաջին լուսանկարը:

Снова беременная Меган Маркл впервые появилась на публике
Жена принца Гарри Меган Маркл впервые после объявления о своей беременности появилась перед камерами вместе со своим мужем. На днях в Сети появилась видеореклама подкаста звездной пары, снятая в их особняке в Калифорнии.
Подкасты супругов выходят на Spotify. Дебютный выпуск, посвященный активистам, наиболее ярко проявившим себя в ушедшем 2020 году, в январе занял 7 место на сервисе.
По словам Гарри, их новый формат бесед "вдохновляет, бросает вызов и обучает". Для записи в уютной домашней обстановке Меган надела светлое платье с лимонной аппликацией за 4 тысячи долларов, часы и золотое кольцо Ecksand стоимостью 2 тысячи долларов, браслет Cartier за 7 тысяч и золотые часы матери принца Гарри, принцессы Дианы, оцененные в 25 тысяч долларов,сообщает Арменпресс со ссылкой наSputnik.
Принц одет в белую рубашку и черные брюки. Пара ждет уже второго ребенка. Почти два года назад у них родился сын Арчи Харрисон Маунтбеттен-Виндзор, восьмой правнук королевы Британии Елизаветы II.
Ранее радио Sputnik сообщило, что британская королевская семья показала первое фото новорожденного Августа.