Հայտնի Է դարձել, թե Netflix-ում ինչի վրա են աշխատում Մեգան Մարքլը եւ արքայազն Հարրին
ԵՐԵՎԱՆ, 29 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Netflix-ի ներկայացուցիչը հաստատել Է, որ Մեգան Մարքլը եւ արքայազն Հարրին արդեն սկսել են աշխատանքը մի քանի նախագծերի վրա: Այդ մասին, ինչպես տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը, հաղորդել Է Radio Times-ը:
Սթրիմինգային ծառայության աշխատակցի խոսքով՝ դա «վավերագրական ֆիլմ Է բնության եւ այն կանանց վերաբերյալ անիմացիոն սերիալի մասին, որոնց պատմությունները ոգեւորում են»: Նա ճշտել Է, որ մանրամասների մասին առայժմ վաղ Է խոսել:
Դրա հետ մեկտեղ The Sun-ը հաղորդել Է, որ Մեգան Մարքլը եւ արքայազն Հարրին դառնալու են Netflix-ի ռեալիթի-շոուի հերոսները:
Թերթի տեղեկատվության համաձայն, նրանք խցիկների հսկողության ներքո են գտնվելու երեք ամիս, բայց սերիաների մեծ մասը նվիրված Է լինելու նրանց բարեգործական գործունեությանը, այլ ոչ թե կյանքին՝ փակ դռների ետեւում:
Ամսվա սկզբին հայտնի Է դարձել, որ Սասեքսի դուքսը եւ դքսուհին Netflix-ի հետ պարտավորագիր են ստորագրել վավերագրական ֆիլմեր եւ սերիալներ, ինչպես նաեւ մեծահասակների ու երեխաների համար գեղարվեստական կինոնկարներ ու հեռուստածրագրեր արտադրելու շուրջ: Նշվել Է նաեւ, որ ամուսինիները չեն պատրաստվում հայտնվել կադրում, հաղորդել Է ՌԻԱ Նովոստին:

Стало известно, над чем работают в Netflix Меган Маркл и принц Гарри
Представитель Netfliх подтвердил, что Меган Маркл и принц Гарри уже начали работу над несколькими проектами.Как передает Арменпресс, об этомсообщаетRadio Times.
По словам сотрудника стримингового сервиса, это "документальный фильме о природе и анимационной сериал про женщин, истории которых вдохновляют". Он уточнил, что о подробностях говорить пока рано.
При этом The Sunсообщила, что принц Гарри и Меган Маркл станут героями реалити-шоу на Netflix. По информации газеты, они будут находиться под наблюдением камер в течение трех месяцев, но большая часть серий будет посвящена их благотворительной деятельности, а не жизни за закрытыми дверями.
В начале месяца стало известно, что герцог и герцогиня Сассекские подписали с Netflix контракт на производство документальных фильмов и сериалов, а также художественных картин и телепрограмм для взрослых и детей. Отмечалось также, что сами супруги несобираютсяпоявляться в кадре.