Արքայազն Հարրին եւ Մեգան Մարքլը կդառնան Netflix-ի ռեալիթի-շոուի հերոսներ. The Sun
ԵՐԵՎԱՆ, 28 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Բրիտանացի արքայազն Հարրին եւ նրա կինը՝ ամերիկացի դերասանուհի Մեգան Մարքլը, կդառնան ռեալիթի-շոուի հերոսներ, որի վրա աշխատում Է Netflix հոսքային հեռարձակման ծառայությունը: Ինչպես տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը, սեպտեմբերի 28-ին այդ մասին հայտնել Է The Sun թերթը՝ վկայակոչելով աղբյուրներ:
Ամսվա սկզբին հայտնի Է դարձել, որ Netflix-ը զույգի հետ կնքել Է վավերագրական եւ գեղարվեստական ֆիլմերի, ինչպես նաեւ մանկական ծրագրերի արատադրության համաձայնագիր, որի գումարը գնահատվում Է 150 միլիոն դոլար: Ինչպես հայտնում Է հրատարակությունը, վավերագրական ֆիլմերից մեկը, որը պատմում Է Սասեքսի դուքսի եւ դքսուուհու բնապահպանական եւ բարեգործական ծրագրերի մասին, կնկարահանվի ռեալիթի-շոուի ձեւաչափով: Սակայն առայժմ հայտնի չԷ, թե ամուսինները նկարահանող խմբին թույլ կտան արդյոք աշխատել Սանտա Բարբարայում (Կալիֆոռնիայի նահանգ, ԱՄՆ) իրենց տան տարածքում:
«Ամեն ինչ կարվի ճաշակով: Նրանք ցանկանում են, որ մարդիկ տեսնեն նրանց կյանքը,- հայտարարել Է The Sun-ի աղբյուրը:- Վավերագրական սերիալը մեծավ մասամբ նվիրված կլինի նրանց բարեգործությամբ զբաղմունքին, այլ ոչ թե այն բանին, թե ինչ Է տեղի ունենում նրանց տանը փակ դռների հետեւում: Սակայն դա միեւնույն Է ցնցող հնարավորություն կլինի ավելի լավ հասկանալու զույգին, իսկ Մեգանը հուսով Է, որ հանդիսականները կիմանան, ինչպիսին Է ինքին իրականում», հաղորդել Է ՏԱՍՍ-ը:

СМИ: принц Гарри и Меган Маркл станут героями реалити-шоу Netflix
Британский принц Гарри и его супруга американская актриса Меган Маркл станут героями реалити-шоу, над которым работает сервис потокового вещанияNetflix. Как передает Арменпресс, об этом со ссылкой на источники сообщила в понедельник газетаTheSun.
В начале месяца стало известно о том, чтоNetflixзаключил с парой соглашение о производстве документальных и художественных фильмов, а также детских программ, сумма которого оценивается в $150 млн. Как сообщает издание, один из документальных фильмов, рассказывающий о природоохранных и благотворительных проектах герцога и герцогини Сассекских, будет снят в формате реалити-шоу. Однако пока не известно, разрешат ли супруги съемочной группе работать на территории своего дома в Санта-Барбаре (штат Калифорния, США).
"Все будет сделано со вкусом. Они хотят, чтобы люди взглянули на их жизнь, - заявил источникTheSun. - Документальный сериал по большей части будет посвящен их занятию филантропией, а не тому, что происходит у них дома за закрытыми дверями. Однако это все равно будет потрясающей возможностью лучше понять их, а Меган надеется, что зрители узнают, какая она на самом деле".