Մարտական հերթապահություն իրականացնող ևս մեկ զորամաս անցել է սննդի մատակարարման նոր կարգին
ԵՐԵՎԱՆ, 20 ԱՊՐԻԼԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ։ ՀՀ հարավային ուղղությամբ տեղակայված և մարտական հերթապահություն իրականացնող ևս մեկ զորամաս անցել է սննդի մատակարարման նոր կարգին։
«Արմենպրես»-ի փոխանցմամբ` այս մասին «Ֆեյսբուք»- ի իր էջում գրել է ՀՀ պաշտպանության նախարարի մամուլի խոսնակ Շուշան Ստեփանյանը։
«ՀՀ հարավային ուղղությամբ տեղակայված, գնդապետ Ա. Գևորգյանի հրամանատարությամբ մարտական հերթապահություն իրականացնող զորամասը ևս անցավ սննդի մատակարարման նոր կարգին»,- գրել է Ստեփանյանը։
Մեզ հետ զրույցում ՊՆ մամուլի խոսնակը հայտնեց, որ մինչև այս տարվա ավարտը ՀՀ զինված ուժերի և Արցախի պաշտպանության բանակի բոլոր զորամասերը կանցնեն սննդի մատակարարման նոր կարգին։

Еще одна воинская часть, несущая боевое дежурство, перешла на новый порядок снабжения продуктами
Еще одна воинская часть, расположенная на южном направлении Республики Армения и осуществляющая боевое дежурство, перешла на новый порядок снабжения продуктами питания.
Как передает «Арменпресс», об этом на своей странице в Facebook написала пресс-секретарь Министерства обороны Армении Шушан Степанян.
“Воинская часть под командованием полковника А. Геворкяна, дислоцированная на южном направлении Республики Армения, осуществляющая боевое дежурство, также на новый порядок снабжения продуктами питания”, - написала Степанян.
В беседе с нами пресс-секретарь МО сообщила, что до конца этого года все воинские части ВС Армении и Армии обороны Арцаха перейдут на новый порядок снабжения продуктами питания.