Արքայազն Հարրին եւ Ջոն Բոն Ջովին համատեղ երգ են ձայնագրել
ԵՐԵՎԱՆ, 28 ՓԵՏՐՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Մեծ Բրիտանիայի արքայազն Հարրին մասնակցել Է ամերիկացի երաժիշտ Ջոն Բոն Ջովիի կոմպոզիցիայի ձայնագրությանը, որը Bon Jovi ռոք-խմբի անփոփոխ ղեկավարն Է: Երգի կատարումից մի հատված փետրվարի 28-ին հրապարակվել Է Instagram-ում արքայազնի ու նրա կնոջ՝ Մեգան Մարքլի համատեղ կայքում, տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը:
Unbroken անվանումը կրող կոմպոզիցիան ձայնագրվել Է Լոնդոնի «Էբբի-ռոուդ» ստուդիայում, որտեղ իրենց հիթերն են ստեղծել այնպիսի խմբեր, ինչպիսիք են՝ The Beatles-ը, Pink Floyd-ը եւ Oasis-ը: Ինչպես նշել Է Daily Mirror թերթը, նոր երգի ստեղծմանը մասնակցել Է նաեւ Մեծ Բրիտանիայի մարտական գործողությունների վետերանների երգչախումբը:
Ենթադրվում Է, որ Unbroken-ը կդառնա հերթական «Անհաղթների խաղերի» (Invictus Games)՝ նախկին եւ գործող այն զինծառայողների մասնակցությամբ մարզական միջոցառման յուրատեսակ հիմնը, որոնք հաշմանդամ են դարձել: Մրցումները տեղի կունենան մայիսին, Հաագայում, հաղորդել Է ՏԱՍՍ-ը:

Принц Гарри и Джон Бон Джови записали совместную песню
Британский принц Гарри принял участие в записи композиции американского музыканта Джона Бон Джови, бессменного лидера рок-группы Bon Jovi. Фрагмент исполнения песни был опубликован в пятницу на совместной странице принца и его жены Меган Маркл в Instagram.
Композиция под названием Unbrokenбыла записана в Лондоне в студии "Эбби-роуд", где свои хиты создавали такие группы, как The Beatles, Pink Floyd и Oasis. Как отметила газетаDailyMirror, в создании новой песни также поучаствовал хор ветеранов боевых действий Великобритании.
Предполагается, что Unbroken станет своего рода гимном очередных "Игр непобежденных" (Invictus Games) - спортивного мероприятия с участием бывших и действующих военнослужащих, которые стали инвалидами. Сами состязания пройдут в мае в Гааге,сообщает Арменпресс со ссылкой на Тасс.