ԱԺ հանձնաժողովները փակ քննարկում կանցկացնեն ԶՈՒ գլխավոր շտաբի պետ Արտակ Դավթյանի մասնակցությամբ
ԵՐԵՎԱՆ, 15 ՓԵՏՐՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ ԱԺ Մարդու իրավունքների պաշտպանության և հանրային հարցերի, պաշտպանության և անվտանգության հարցերի մշտական հանձնաժողովները փետրվարի 18-ին անցկացնելու են համատեղ աշխատանքային փակ քննարկում ՀՀ ԶՈՒ Գլխավոր շտաբի պետ՝ Արտակ Դավթյանի մասնակցությամբ։ «Արմենպրես»-ի փոխանցմամբ՝ այս մասին «Ֆեյսբուք»-ի իր էջում գրառում է կատարել ՀՀ ԱԺ «Լուսավոր Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Անի Սամսոնյանը:
«ՀՀ ԱԺ մարդու իրավունքների պաշտպանության և հանրային հարցերի, պաշտպանության և անվտանգության հարցերի մշտական հանձնաժողովները սույն թվականի փետրվարի 18-ին, ժամը 11։00-ին անցկացնելու են համատեղ աշխատանքային փակ քննարկում ՀՀ ԶՈՒ Գլխավոր շտաբի պետ՝ Արտակ Դավթյանի մասնակցությամբ»,- գրել է Սամսոնյանը։

Комитеты НС РА проведут закрытое совещание с участием начальника ГШ ВС Артаком Давтяном
«18 февраля в 11։00 часов постоянные комитеты НС РА по правам человека и связям с общественностью, обороне и безопасности проведут совместное рабочее совещание с участием начальника Генерального штаба Вооруженных сил РА Артака Давтяна.
Как передает Арменпресс,об этом на своей странице в Facebook написала депутат Национального собрания Армении Ани Самсонян.
«Постоянные комитеты НС РА по правам человека и связям с общественностью, обороне и безопасности 18 февраля в 11:00 часов проведут совместное рабочее закрытое совещание с участием начальника Генерального штаба Вооруженных сил Республики Армения Артака Давтяна», - написала Самсонян.