Ջոնի Դեփի ընկերուհին Սանկտ Պետերբուրգ Է վերադարձել նրանց սիրավեպի հայտնի դառնալուց հետո
ԵՐԵՎԱՆ, 29 ԱՊՐԻԼԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Պապարացիները հասցրել են այս հանգստյան օրերին 23-ամյա Պոլինա Գլենին լուսանկարել Սանկտ Պետերբուրգում զբոսնելիս: Թե երբ Է աղջիկը հասցրել տուն վերադառնալ, չի հաղորդվում, բայց, ըստ լուրերի, Պոլինան մասնակցել Է պարային միջոցառմանը, որը տեղի Է ունեցել ապրիլի 13-ին: Այդ մասին, ինչպես տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը, հայտնել Է Daily Mail-ը:
Պոլինան հրաժարվել Է մեկնաբանել իր հարաբերությունները 55-ամյա Ջոնի Դեփի հետ եւ շտապել Է թաքնվել հոր տանը: Լրագրողներին հաջողվել Է կարճ խոսակցություն ունենալ 51-ամյա Գենադիի հետ, բայց նա առանձնապես չի տարածվել այդ թեմայի շուրջ: Միայն նշել Է, որ հայտնի դերասանի հետ դստեր հարաբերությունները վաղուց արդեն նորություն չեն: «Ես չգիտեմ՝ երջանիկ Է նա, թե ոչ, դա պետք Է իրենից հարցնել: Առանց նրա թույլտվության ես հարցազրույց չեմ տա: Նրա անձնական կյանքը միայն իրեն Է վերաբերում, ուստի ես ոչինչ չեմ ասի»,- նշել Է հայրը: Դեփի ընկերուհու մայրը՝ 52-ամյա Իրինան, որն ընտանիքից առանձին Է ապրում, պաշտպանել Է ամուսնուն եւ հայտարարել, որ ոչինչ չի մեկնաբանի: Փոխարենը չի լռել Պոլինայի՝ անունը չհայտնած ընկերը: Նա պատմել Է, որ Ջոնի Դեփի հետ աղջիկը ծանոթացել Է Լոս Անջելեսում կազմակերպված երեկույթներից մեկի ժամանակ, որոնց նրան հաճախ Էին հրավիրում գեղեցիկ արտաքնի եւ մասնագիտական հիանալի հմտությունների համար, հաղորդել Է Life-ը:

Девушка Джонни Деппа сбежала в Питер после того, как стало известно об их романе
Папарацци успели поймать 23-летнюю Полину Гленн на этих выходных прогуливающейся по Санкт-Петербургу. Когда девушка успела вернуться домой, не сообщается, но, по слухам, Полина приняла участие в танцевальном мероприятии, прошедшем 13 апреля, пишет Daily Mail.
Комментировать свои отношения с 55-летним Джонни Деппом Полина отказалась и поспешила скрыться дома у папы. Журналистам удалось переговорить с 51-летним Геннадием, но особенно распространяться по этому поводу он не стал. Лишь заметил, что отношения дочери с известным актёром для него уже давно не новость,сообщает Арменпресс со ссылкой на Lenta.ru.
"Я не знаю, счастлива она или нет, это надо у неё самой спросить. Без её разрешения я давать интервью не буду. Её личная жизнь касается только неё, поэтому я говорить ничего не буду".
Мама девушки, 52-летняя Ирина, которая живёт отдельно от семьи, поддержала мужа и заявила, что ничего комментировать не будет. Зато молчать не стал анонимный друг Полины. Он поделился, что с Джонни Деппом девушка познакомилась на вечеринке в Лос-Анджелесе, на которые её часто приглашали из-за красивой внешности и отличных профессиональных навыков.