«Անվճար ջրի երկիր». ավելի քան 7 մլն հետևորդ ունեցող հայտնի բլոգերը հրապարակել է Հայաստանի մասին տեսանյութ
ԵՐԵՎԱՆ, 17 ՀՈՒԼԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հայտնի բլոգեր Nas Daily-ն, ով այս օրերին Հայաստանում է, հրապարկել է մեկ րոպեանոց տեսանյութ «Անվճար ջրի երկիր Հայաստան» խորագրով:
«Ողջույններ բոլորին նոր երկրից: Շատերը, հավանաբար, չգիտեն Հայաստանի մասին: Այստեղ անցկացված իմ առաջին օրվանից ուզում եմ ձեզ հետ կիսվել տպավորություններով, նրանք ինչ-որ բան տարբեր կերպ են անում… հատկապես, երբ խոսքը վերաբերում է ջրին»,-«Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ՝ գրել է բլոգերը:
Բլոգերը հուլիսի 14-ին իր էջում գրառում է կատարել Հայաստան ժամանելու վերաբերյալ և նշել, որ նպատակ ունի տեսանյութ նկարահանել և կոչ է արել քաղաքացիերին հավաքվել Կասկադում և մասնակցել նկարահանումներին:
Nas Daily բլոգերը ունի 7 մլն-ից ավելի հետևորդ: Նա 7-10 օր անցկացնելու է Հայաստանում և նկարահանելու է տեսանյութեր:
Հայտնի բլոգերը Հայաստան է եկել Քաղաքացիական ավիացիայի կոմիտեի և Զբոսաշրջության պետական կոմիտեի նախաձեռնությամբ: Առաջիկայում ևս կհրավիրվեն ճանաչված բլոգերներ:

‘This is The Land of Free Water’ – famous blogger Nas Daily releases video on Armenia
YEREVAN, JULY 17, ARMENPRESS. Famous blogger Nas Daily, who is in Armenia these days, released a 1-minute video titled “This is The Land of Free Water!”, reports Armenpress.
“Hello from a new country many of you probably don't know: Armenia! On my first day here, I want to share with you how in Armenia, they do some things differently....especially when it comes to water!”, the blogger said.
On July 14 the blogger said on Facebook that he is planning to visit Armenia and make videos there, calling on the citizens to come over and bring friends to Cascade.
Nas Daily has over 7 million followers. He will spend 7-10 days in Armenia and will make videos. He arrived in Armenia by the initiative of the General Department of the Civil Aviation.