ԿԲ նախագահը մասնակցելու է Սևծովյան առևտրի և զարգացման բանկի կառավարիչների նիստին
ԵՐԵՎԱՆ, 22 ՓԵՏՐՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Կենտրոնական բանկի նախագահ Արթուր Ջավադյանն աշխատանքային այցով մեկնել է Հունաստան՝ Սալոնիկ, որտեղ փետրվարի 22-24-ը մասնակցելու է Սևծովյան առևտրի և զարգացման բանկի կառավարիչների խորհրդի 12-րդ հանդիպմանը: Այս մասին «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին ԿԲ հասարակայնության հետ կապերի ծառայությունից:
Հանդիպման ժամանակ քննարկվելու են բանկի գործունեությանն առնչվող հարցեր: Այցի ընթացքում Արթուր Ջավադյանը հանդիպումներ է ունենալու Սևծովյան առևտրի և զարգացման բանկի անդամ երկրների կենտրոնական բանկերի նախագահների, այլ ֆինանսական կազմակերպությունների ղեկավարների հետ:

Председатель ЦБ Армении примет участие в заседании совета управляющих Черноморского банка торговли и развития
Председатель ЦБ Армении примет участие в заседании совета управляющих
Черноморского банка торговли и развития
Председатель ЦБ Армении Артур Джавадян едет с рабочим визитом в Грецию, где 22-24-го февраля   примет участие в заседании совета управляющих Черноморского банка торговли и развития. Об этом «Арменпресс»  сообщили в управлении по информации и связям с общественностью ЦБ Армении.
На заседании будут обсуждаться вопросы деятельности банка. Председатель ЦБ Армении Артур Джавадян встретится с председателями ЦБ стран-участниц Черноморского банка торговли и развития и руководителями других финансовых организаций.