Բրիտանացի երգչուհին բեմահարթակի տակ Է հայտնվել շոուի ժամանակ
ԵՐԵՎԱՆ, 24 ՀՈԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Բրիտանացի հեռուստահաղորդավարուհի եւ երգչուհի Ջեմմա Քոլինզը BBC Radio 1 Teen Awards-ի հաղթողներին հայտարարելու ժամանակ սայթաքել Է եւ ընկել լյուկը, որով այդ պահին բեմ Էին բարձրանում շոուի մասնակիցները, տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը:
Տեղի ունեցածի տեսանյութը լայնորեն տարածվել Է ցանցում եւ ակտիվորեն քննարկվել օգտատերերի կողմից: Քոլինզն ինքը հայտարարել Է, որ լուրջ վնասվածքներ չի ստացել, բայց, չնայած դրան, պատրաստվում Է դատի տալ BBC-ին:
«Ես ցնցված եմ: Հրաշք Է, որ կենդանի մնացի: Ես կարող Էի մեռնել կամ հաշմանդամ դառնալ»,-Քոլինզի խոսքը մեջբերել Է The Sun-ը:

Британская певица провалилась под сцену во время шоу
Британская телеведущая и певица Джемма Коллинз во время объявления победителей BBC Radio 1 Teen Awards оступилась и упала в люк, через который в этот момент на сцену поднимались участники шоу, сообщает Арменпресс со ссылкой на РИА Новости.
Видео произошедшего широко разошлось по сети и активно обсуждалось пользователями. Сама Коллинз заявила, что не получила серьезных травм, но несмотря на это планирует подать в суд на BBC.
"Я в шоке. Это чудо, что я осталась жива. Я могла умереть или остаться калекой", — приводит слова ведущей The Sun.