Մեծ Բրիտանիայից մակիյաժի 12-ամյա երկրպագուն երգել Է Էլեն Դեջեներեսի շոուում
ԵՐԵՎԱՆ, 26 ԱՊՐԻԼԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ուելսի պատանի բնակիչ Ռուբեն դե Մեյդը մասնակցել Է ամերիկացի հաղորդավարուհի Էլեն Դեջեներեսի հեռուստահաղորդմանը՝ նկարահանմանը գալով մակիյաժով: Այդ մասին, ինչպես տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը, գրել Է Cosmopolitan-ը:
12-ամյա տղան երգել Է եւ հարցազրույց Է տվել լրագրողներին: Նրա ելույթի հոլովակը հիթ Է դարձել Facebook-ում:
Մեյդը կատարել Է And I Am Telling You I՚m Not Going կոմպոզիցիան, որով հանդես Էր գալիս ամերիկացի դերասանուհի եւ երգչուհի Ջենիֆեր Հադսոնը: Բացի երաժշտությունից, որով, տղայի խոսքով, նա զբաղվում Է վաղ մանկությունից, բրիտանացին ութ տարեկանից հրապուրված Է մակիյաժով: Դեռահասը փորձում Է տարբեր կերպարներ, ինչպես նաեւ օգնում Է գեղեցկանալ իր մորը եւ կրտսեր քրոջը:
Ելույթի եւ հարցազրույցի հոլովակը, որը Դեջեներեսը վերցրել Է Մեյդից, հավաքել Է ավելի քան 3,3 մլն դիտում: Ձայնագրությունը հեռուստահաղորդման Facebook-ի Էջում հրապարակել են ապրիլի 17-ին: Խոսակցության ավարտին ամերիկուհին դեռահասին նվիրել Է նոութբուք, մակիյաժի սեղան, ինչպես նաեւ սարքավորում, որի օգնությամբ նա կկարողանա սկսել հոլովակներ նկարահանել սեփական YouTube-ալիքում:

12-летний поклонник макияжа из Великобритании спел на шоу Эллен Дедженерес
Юный житель Уэльса Рубен де Мэйд (Reuben de Maid) принял участие в телепередаче американской ведущей Эллен Дедженерес, прибыв на съемки в макияже, пишет Cosmopolitan. 12-летний мальчик спел песню и дал журналистке интервью. Ролик с его выступлением стал хитом на Facebook, сообщает Арменпресс со ссылкой на Lenta.ru.
Мэйд исполнил композицию And I Am Telling You I'm Not Going, с которой выступала американская актриса и певица Дженнифер Хадсон. Помимо музыки, которой, по словам мальчика, он занимает с раннего детства, американец с восьми лет увлекается макияжем. Подросток примеряет на себя различные образы, а также помогает навести красоту своей маме и младшей сестре.
Ролик с выступлением и интервью, которое Дедженерес взяла у Мэйда, набрал более 3,3 миллиона просмотров. Запись опубликовали на странице в соцсети Facebook телепередачи 17 апреля. В конце разговора американка подарила подростку ноутбук, стол для макияжа, а также аппаратуру, с помощью которой он сможет начать снимать ролики для собственного YouTube-канала.