«Փյունիկ»-«Դյուդելանժ» հանդիպման մուտքն անվճար կլինի. հայկական ակումբն ակնկալում է լեփ-լեցուն տրիբունաներ
ԵՐԵՎԱՆ, 15 ՀՈՒԼԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Չեմպիոնների լիգայի խաղարկության որակավորման երկրորդ փուլի «Փյունիկ»-«Դյուդելանժ» հանդիպման մուտքն անվճար կլինի: «Արմենպրես»-ի փոխանցմամբ՝ այս մասին հայտնում է «Փյունիկ»-ի մամուլի ծառայությունը:
«Հուլիսի 19-ին, Չեմպիոնների Լիգայի 2022/23թթ․ խաղարկության որակավորման երկրորդ փուլում «Փյունիկը» Վազգեն Սարգսյանի անվան «Հանրապետական» մարզադաշտում ընդունելու է Լյուքսեմբուրգի չեմպիոն «Ֆ91 Դյուդելանժին»։ Խաղը կսկսվի ժամը՝ 20:00-ին։

Вход на матч «Пюник»—«Дюделанж» будет бесплатным: армянский клуб ожидает полные трибуны
ЕРЕВАН, 15 ИЮЛЯ, АРМЕНПРЕСС. Вход на матч второго квалификационного раунда розыгрыша Лиги чемпионов «Пюник»—«Дюделанж» будет бесплатным. Как передает«Арменпресс», об этом сообщает пресс-служба "Пюника".
«19 июля Лига чемпионов 2022/23 во втором квалификационном раунде жеребьевки «Пюник» примет на «Республиканском» стадионе имени Вазгена Саргсяна чемпиона Люксембурга «F91 Dudelange». Игра начнется в 20:00.
Сообщаем вам, что вход на встречу будет бесплатным.
Во избежание чрезмерного скопления людей просим приходить на стадион за несколько часов до начала игры.