Կյանքից հեռացել է ԱԱԾ մամուլի կենտրոնի ղեկավար Արծվին Բաղրամյանը
ԵՐԵՎԱՆ, 27 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Երկարատև ծանր հիվանդությունից հետո մայիսի 27-ին կյանքից հեռացել է ՀՀ ազգային անվտանգության ծառայության մամուլի կենտրոնի ղեկավար Արծվին Բաղրամյանը: «Արմենպրես»-ը ԱԱԾ մամուլի կենտրոնից տեղեկացավ, որ հոգեհանգստի արարողությունը տեղի կունենա մայիսի 29-ին` ժամը 18:00-ին, Երեւանի Սուրբ Հովհաննես եկեղեցում:
«Արմենպրես»-ի ողջ խմբագրակազմը վշտակցում է Արծվին Բաղրամյանի հարազատներին, մերձավորներին ու գործընկերներին:
Արծվին Բաղրամյանի մահը վշտացրել է նաեւ նրա գործընկերներին: ՀՀ ոստիկանապետի խորհրդական Նարեկ Մալյանը ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է. «Այսօր կյանքից հեռացավ Արծվին Բաղրամյանը՝ մեր ավագ ու միևնույն ժամանակ ամենաերիտասարդ ընկերը։ Մարդ, ով մինչև կյանքի ամենավերջին օրը սիրով ու նվիրումով ծառայեց իր երկրին ու պետությանը։ Մարդ, ով կարողացել էր համատեղել անհամատեղելին` պրոֆեսիոնալին, պաշտոնյային և շրջապատում հարգանք ու սեր վայելող ընկերոջը։ Նա այն եզակիներից էր, ում սիրում էին բոլորը»:

Ушел из жизни руководитель пресс-центра СНБ Арцвин Баграмян
После продолжительной, тяжелой болезни ушел из жизни руководитель пресс-центра СНБ Арцвин Баграмян.  «Арменпресс» осведомился в  пресс-центре СНБ, что панихида состоится 29-го мая, в  18:00, в церкви Св. Ованеса.
Весь коллектив редакции «Арменпресс»  соболезнует родным, близким и коллегам Арцвина Баграмяна.
Смерть Арцвина Баграмяна причинила горе и его коллегам. Советник начальника полиции Армении Нарек Малян пишет на своей странице в Facebook:«Сегодня ушел из жизни руководитель пресс-центра СНБ Арцвин Баграмян - наш старший товарищ и в то же время самый молодой друг. Человек, который до последнего дня жизни служил стране и государству. Человек, который смог совместить несовместимое – профессионал, чиновник и друг, пользующийся уважением и любовью в своем окружении. Он был одним из немногих, кого любят все».