თბილისში დღეს დაგეგმილია სომხეთის, საქართველოსა და აზერბაიჯანის საგარეო საქმეთა მინისტრების მოადგილეების სამმხრივი შეხვედრა
17 აპრილს თბილისში სომხეთის, საქართველოსა და აზერბაიჯანის საგარეო საქმეთა მინისტრების მოადგილეების სამმხრივი შეხვედრაა დაგეგმილი, რომელიც რეგიონული თანამშრომლობის პერსპექტივებს მიეძღვნება.
„არმენპრესის“ ინფორმაციით, ამის შესახებ სომხეთის რესპუბლიკის საგარეო საქმეთა სამინისტროში აცხადებენ․
აღსანიშნავია, რომ სომხეთის მხრიდან შეხვედრაში მონაწილეობას მიიღებს საგარეო საქმეთა მინისტრის მოადგილე ვაჰან კოსტანიანი.

Сегодня в Тбилиси запланирована трехсторонняя встреча заместителей министров иностранных дел Армении, Грузии и Азербайджана
17 апреля в Тбилиси запланирована трехсторонняя встреча заместителей министров иностранных дел Армении, Грузии и Азербайджана, касающаяся перспектив регионального сотрудничества.
Отметим, что от Армении во встрече примет участие заместитель министра иностранных дел Ваан Костанян.