სომხეთში კანადის ელჩი კაპანში ევროკავშირის სადამკვირვებლო მისიის თანამშრომლებს შეხვდა
ერევანი, 16 აგვისტო, არმენპრესი, სომხეთის რესპუბლიკაში კანადის საგანგებო და სრულუფლებიანი ელჩი ენდრიუ ტერნერი, სიუნიქის ოლქში ვიზიტის ფარგლებში, კაპანში შეხვდა ევროკავშირის სადამკვირვებლო მისიის თანამშრომლებს.
„არმენპრესის“ ცნობით, მის შესახებ სომხეთში ევროკავშირის სადამკვირვებლო მისიის X-ის მიკრობლოგში გაკეთებულ პოსტშია აღნიშნული.
„სომხეთის რესპუბლიკაში კანადის ელჩი ენდრიუ ტერნერი კაპანში ევროკავშირის სადამკვირვებლო მისიის გუნდს შეხვდა. მისიის წარმომადგენლებმა მოკლედ წარუდგინეს სომხეთში კანადის საელჩოს სტუმრებს ევროკავშირის მისიის ადგილზე მიმდინარე საქმიანობა“, - აღნიშნულია პოსტში.

Посол Канады в Армении встретился в Капане с сотрудниками миссии наблюдателей ЕС
Чрезвычайный и полномочный посол Канады в Республике Армения Эндрю Тернер в рамках своего визита в Сюникскую область встретился в городе Капан с сотрудниками миссии наблюдателей Евросоюза.
Как передает Арменпресс, об этом говорится в сообщении, опубликованном в микроблоге X миссии наблюдателей ЕС в Армении.
"Посол Канады в Республике Армения Эндрю Тернер встретился в Капане с командой миссии наблюдателей ЕС. Гостей посольства Канады в Армении коротко ознакомили с работой миссии ЕС на местах", - говорится в сообщении.